Warsztat adresowany głownie do osób pracujących z ciałem – tańczących, uprawiających jogę, ćwiczących różne dyscypliny, chcących poprawić swoje wyniki, kształtować/poprawić prawidłowe wzorce oddechowo-ruchowe.

Warsztat Nirvana® jest częścią naszej działalności zwiększania świadomości oddechowej, mającej na celu przybliżenie każdemu wiedzy na temat prawidłowego wzorca oddychania. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, jak wiele osób praktykujących jogę, taniec i inne formy aktywności ma z tym duży problem.

Bez prawidłowego oddechu nie da się mieć rezultatów ani w pracy umysłowej, twórczej, ani w sporcie, ruchu, bez względu na to, czy uprawiamy go hobbistycznie czy zawodowo.

Będziemy pracować nad dezaktywacją mięśni szyi i grzbietu a aktywowaniem mięśni międzyżebrowych i przepony, otwarciem klatki piersiowej. Oduczymy się “oddychać” karkiem, szyją, ściągając łopatki… pobudzimy do roboty rozleniwione mięśnie oddechowe, klatkę piersiową, płuca i przeponę.

“Efektem ubocznym” naszych ćwiczeń będzie redukcja stresu, niepokoju, a w dalszym efekcie bezsenności, zaburzeń odżywiania i innych chorób cywilizacyjnych o podłożu nerwowym.

Nirvana Fitness®  to program, który poprzez ćwiczenia z zakresu pilatesu i jogi, technologię Theta Wave, Chillout Music i głęboki relaks umożliwia naukę prawidłowego oddechu, detoks dla ciała i umysłu.

Warsztat teoretyczno – praktyczny potrwa około 3 godzin. Tematyka warsztatów jest bardzo obszerna poparta badaniami nauki medycznej.

 

Kiedy: 10 lipca (środa)

godz. 18:00 – 21:00

 

Gdzie: Akademia Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1, Kraków

 

Cena: 59 zł

 

Rejestracja: info@meli-melo.pl

 

Osoba prowadząca: Ada Pałka

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =