Zapraszamy na kolejną edycję AERIAL FEST – czyli warsztatów Aerial Yogi.
Data – 20.09.2020; niedziela; 11:00 – 18:00
Program warsztatów:
AERIAL DANCE – PODSTAWOWE AKROBACJE – 11:00 – 13:00 – poziom początkujący/open
Zapraszamy osoby mniej i bardziej poczatkujące, które chciałyby poznać od podstaw technikę podstawowych akrobacji aerial dance wykorzystywanych też w aerial jodze. Będzie to też odpowiedni warsztat dla osób, które chciałyby ugruntować podstawy i poprawić technikę oraz jakość ruchów. Wcześniejsze doświadczenie w hamaku nie jest konieczne, bowiem rozgrzewka będzie mieć charakter „conditionig” i będzie zawierała podstawowe chwyty, zaploty, przewinięcia i wejścia do pozycji odwróconych. Nasi uczestnicy będą pod opieką dwóch instruktorów, więc łatwo będzie nam przeprowadzić przez program ćwiczeń osoby debiutujące i posiadające już pewne doświadczenie w pracy z hamakiem. To trzeci już warsztat o bazowych akrobacjach, więc dla osób, które bywały w poprzednich edycjach, będzie okazja do rozbudowania swoich umiejętności o nowe elementy.​
AERIA’LOVE SZPAGATY 13:15 – 15:15
Skupimy się na ćwiczeniach mobilizujących, stabilizujących i rozciągających całe grupy tkanek miękkich zaangażowane w czasie wykonywania szpagatu oraz ćwiczenia dzięki którym możemy przygotowywać do szpagatu nasze ciała. Będziemy pracować nad powiększeniem zakresu ruchu w naszych stawach. To wszystko z największą uwagą na oddech, precyzję i bezpieczeństwo.
Poznamy też najróżniejsze pozycje z udziałem hamaka, w których szpagat można pogłębiać i w których można go zastosować… z częściowym podporem, w oderwaniu od podłoża, tym pozycje odwrócone…. 😊.
Umiejętność szpagatu można oczywiście potraktować jako wyzwanie, ale też jako źródło wiedzy i umiejętności oraz zestawy ćwiczeń, które pozwolą nam na ożywienie i odblokowanie bioder, wzmocnienie i uaktywnienie CORE, pośladków oraz mięśni nóg.
To wpłynie na naszą poprawną postawę i motorykę, ustabilizuje i uelastyczni naszą miednicę i będzie zbawieniem dla naszych umęczonych siedzącym trybem życia zginaczy biodrowo-lędźwiowych.
Sesje zakończymy relaksem.
15:15 – 16:00 – przerwa lunchowa
AERIAL KOREKTYWA – 16:00 – 18:00 – poziom open
To bardzo ciekawy i wartościowy warsztat o tym, jak ćwiczenia z hamakiem pozwalają korygować naszą postawę i motorykę oraz o tym, jak modyfikować wybrane pozycję uwzględniając nasze usterki w postawie czy też budowie naszych stawów. Materiał doskonały dla osób na każdym poziome zaawansowania, jak i również dla osób wnikliwych i prowadzących zajęcia. OSOBY KTÓRE BRAŁY UDZAIŁ W AERIAL KOREKTYWIE I, MOGĄ LICZYĆ NA CAŁKIEM NOWY MATERIAŁ.
WSZYSTKIE WARSZTATY poprowadzi Sara w asyście Klaudii i Asi. Obecność trzech instruktorek w naszych kameralnych grupach, pozwoli na opanowanie różnych poziomów zaawansowania Uczestników.
NOWOŚĆ:
Warsztaty będą rejestrowane i za dodatkową opłatą będzie można uzyskać dostęp do materiału filmowego z wszystkimi korektami i uwagami instruktorów. Szczególne warsztat trzeci AERIAL KOREKTYWA, może stanowić źródło ciekawych i autorskich informacji nie tylko do samodzielnego ćwiczenia, ale też jako materiał dydaktyczny, dla osób prowadzących zajęcia. SERDECZNIE POLECAMY, a ZAINTERESOWANYCH PROSIMY o KONTAKT Z NAMI w TEJ SPRAWIE.
CENNIK:
1 warsztat 100pln
2 warsztaty 170pln
3 warsztaty 240pln
ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 16.09.2020 /śr/ na konto:
Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + szesnaście =