Zapraszamy 2 sierpnia 2020 na kolejną edycję warsztatów Aerial Fest.

Program:

AERIAL DANCE – PODSTAWOWE AKROBACJE – 11:00 – 13:00 – poziom początkujący/open

Zapraszamy osoby mniej i bardziej poczatkujące, które chciałyby poznać od podstaw technikę podstawowych akrobacji aerial dance wykorzystywanych też aerial jodze. Będzie to też odpowiedni warsztat dla osób, które chciały by ugruntować podstawy i poprawić technikę oraz jakość ruchów. Wcześniejsze doświadczenie w hamaku nie jest konieczne, bowiem rozgrzewka będzie mieć charakter „conditionig” i będzie zawierała podstawowe chwyty, zaploty, przewinięcia i wejścia do pozycji odwróconych. Nasi uczestnicy będą pod opieką dwóch instruktorów , więc łatwo będzie nam przeprowadzić przez program ćwiczeń osoby debiutujące i posiadające już pewne doświadczenie w pracy z hamakiem.

AERIAL YOGA – HANDSTAND DLA NIEŚMIAŁYCH – 13:15 – 15:00 poziom średniozaawansowany/open

Warsztat przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się stać na rękach, a z różnych względów sztuka ta wydaje się być nieosiągalna lub niepewna. Poznamy rozliczne metody pracy z hamakiem, które pomogą nam budować siłę centrum, otworzyć klatkę piersiową, odblokować i wzmocnić barki oraz ręce. Pas materiału ułatwi też wejście w pozycję odwrócone i przebywanie w nich, dzięki czemu w odciążeniu i większej swobodzie będziemy stymulować, wzmacniać i wyodrębniać grupy mięśni niezbędne przy staniu na rękach. Stopniowo będziemy rezygnować z asekuracji hamaka, by ostatecznie usamodzielnić się w tej jakże wymagającej pozycji.
Poziom: Średniozaawansowany/Open

15:15 – 16:00 – przerwa na lunch

AERIAL YOGA – STABILIZACJA I BALANS – 16:00 – 18:00 poziom open

W czasie zajęć różnorodne i zaskakujące pozycje w hamaku pozwolą nam na uświadomienie sobie pracy mięśni posturalnych oraz na ich wzmocnienie. Popracujemy nad rozluźnieniem spiętych oraz nad aktywacją osłabionych partii naszego ciała. Pobudzimy centrum oraz odprężymy szyję, plecy, ramiona, biodra i stopy. Właściwie ustawioną sylwetkę poddamy seriom ćwiczeń, które pozwolą nam na pracę z równowagą – subtelnie dynamiczną acz wymagającą – wszystko to w asyście kołysania niestabilnego hamaka. Dzięki ćwiczeniom poprawimy poziom izolacji – czyli zarządzania stopniem zaangażowania poszczególnych grup mięśniowych w konkretnych pozycjach i ruchach. Wszystko to wydarzy się z częściowym kontaktem z podłożem lub całkowitym od niego oderwaniu.

ZAPRASZAMY do zapisów!

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 30.07.2020 /ŚRODA/ na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Informacje odnośnie zasad sanitarnych:
Bardzo prosimy przybywać nie wcześniej niż 10 min. przed wybranymi warsztatami (musimy mieć czas na zmianę bezkolizyjną grupy i dezynfekcję sprzętu). Po wejściu do lokalu prosimy zapoznać się z wywieszonym regulaminem sanitarnym (można go też znaleźć na naszym fanpage’u jako przypięty post). Po wspólnych przestrzeniach (szatnia, sanitariaty, recepcja) prosimy poruszać się w maseczkach, maseczki ściągamy na sali treningowej.

Do zobaczenia!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − siedemnaście =