NOWA DATA WARSZTATÓW – 26.01.2019 – NIEDZIELA, 11:00 – 18:00

Tym razem hamaki posłużą nam do budowania siły naszego centrum i obręczy barkowej, elastyczności taśmy tylnej i przedniej oraz umożliwią wejście w pozycje akrobatyczne i odwrócone w bezpieczny i przystępny sposób.

Program:

11:00 – 13:00 –  CORE FOR FLYING – poziom open

Warsztat dość dynamiczny i intensywny, przeznaczony dla osób, które już mają doświadczenie w hamaku lub dopiero je nabędą. Wykorzystamy niecodzienne możliwości jakie daje nam hamak w pozycjach latających lub częściowo ugruntowanych. Będziemy pracować na wzmacnianiem naszego centrum (CORE) oraz mobilizacją i stabilizacją obręczy barkowej. Całość zaprojektowana tak, by budować siłę i umiejętności do swobodnego wykonywania powietrznych ewolucji.

13:15 – 15:15 – AERIAL BANDS – FORWARD & BACK – poziom open

Dzięki naszym hamakom, będziemy mogli niezwykle skutecznie popracować nad wzmocnieniem i uelastycznieniem przedniej i tylnej taśmy oraz mięśni pośladkowych. Będziemy pracować w częściowym kontakcie z  podłożem i w  pełnym od niego oderwaniu. Sekwencje ruchowe będą naprzemiennie przygotowywać i/lub wprowadzać nas w pozycje wygięć tylnych i skłonów w przód, w najróżniejszych wydaniach i konfiguracjach. Wszystko to, by rozwijać równomiernie siłę i mobilność naszego ciała oraz balansować wzajemne zależności i funkcje miedzy grupami mięśniowymi przednimi i tylnymi. W trakcie tego warsztatu poziom trudności łatwo dostosujemy do uczestników.

WARTO PRZED TYM WARSZTATEM WZIĄĆ UDZIAŁ W POPRZEDZAJĄCYM GO „CORE FOR FLYING”. Będzie to stanowić dobre przygotowanie naszego ciała do wygięć i skłonów.

 

15:15 – 16:00 – przerwa na lunch

 

16:00 – 18:00 – AERIAL COUPLES TEAM II – poziom open

Prawdziwy hit poprzedniej edycji FESTA ma swoją kontynuację – warsztat, w którym będziemy pracować w parach lub w trójkach. Dzięki hamakom i wzajemnej asekuracji, będziemy mogli wejść bezpiecznie i w przystępny sposób, w wymagające pozycje odwrócone i akrobatyczne. W zależności od poziomu zaawansownia, będzie można oswajać się z nimi, lub rozwijać jakość i samodzielność ich wykonywania, czy też wprowadzać modyfikacje. Część pozycji w hamakach będzie zaprojektowana na jedną osobę ćwiczącą i osobę asekurującą, a część tak, by obie osoby mogły brać udział w jednym ćwiczeniu i równocześnie pracować nad rozwojem swojego ciała i umiejętności. Poza tym ciała ułożone w takich aerial acro pozach prezentują się zjawiskowo i spektakularnie. Dodatkowym atutem jest to, że w parach i hamaku są one zaskakująco łatwo osiągalne. Osoby które brały udział w AERIAL COUPLES TEAM w listopadzie – to będzie całkiem nowy materiał.

 

ZAPRASZAMY do zapisów!

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 22.01.2019 /ŚRODA/ na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 4 =