Jeżeli lubisz być oryginalny i masz ochotę zrobić coś innego niż wszyscy możesz zostać gwiazdą sesji zdjęciowej w chuście wertykalnej – czyli naszym pięknym hamaku!

                                    

Aerial Photo Sessions w Akademia Meli-Melo są dostępne dla każdego, w każdym wieku czy stopniu zaawansowania!

Solo i w parach, rodzinnie i z przyjaciółmi – Twoja wizja jest dla nas inspiracją do pracy!

Zapewniamy kameralną i klimatyczną przestrzeń, wysokiej klasy fotografa i wykwalifikowana kadrę, która nawet najbardziej zielonych przygotuje do sesji w profesjonalny sposób.

 

Oferujemy Wam dwa pakiety:

  • Pakiet Premium

Profesjonalny reportaż z Waszych ćwiczeń w naszych hamakach

Czas trwania: 1,15h

Cena: 400pln

 

  • Pakiet Premium Plus

Podczas Waszego treningu pięknie pozujecie i wybieracie sobie 5 najlepszych zdjęć na własność

Czas trwania: 2-3h

Cena: 600pln

Każde kolejne zdjęcie 30pln

 

Co to jest hamak:

to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie. Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią.

 

Co to jest Aerial Joga:

Aerial Joga to połączenie jogi z innymi technikami jak gimnastyka, finess czy akrobatyka z zastosowaniem chusty wertykalnej, czyli hamaka. Jest to wyjątkowa forma pracy z ciałem i zmysłami. Od pracy po relaks i świetną zabawę w hamaku znajdziesz coś dla siebie.

 

Kto prowadzi sesje, czyli kim jest Sara Damm:

projektantka mody, stylistka, tancerka, instruktor. Poszukiwanie świadomości ciała i ruch towarzyszą jej od zawsze. Ukończyła Państwowy Kurs Kwalifikacyjny Instruktora Sportu o specjalizacji taniec orientalny oraz Kurs Intruktora Aerial Jogi u Moniki Łazuk (OMG Yoga- Kolonia, De). Od kilku lat prowadzi zajęcia z tańca orientalnego, tribal fusion bellydance, stretchingu, korektywy, a także aerial jogi na wszystkich poziomach zaawansowania. Występuję scenicznie i sędziuję konkursy taneczne. Nieustająco pracuję nad techniką i świadomością ciała, nad interpretacjami choreograficznymi, ale też nad skutecznymi sposobami ich przekazywania.

 

Kto robi zdjęcia, czyli kim jest Anna Osetek:

urodzona w latach 70. ubiegłego wieku, więc doświadczona na tyle, by patrzeć na swoje życie z dystansem. W Krakowie. W latach 90. Biegająca z aparatem dla „Gazety Krakowskiej”. W początkach XXI wieku montująca ważne, mniej ważne i całkiem nieważne wiadomości w telewizji TVN. Od 2008 roku realizuje projekt „życie rodzinne” – fotografuje otaczającą przestrzeń, związaną w dużej mierze z dziećmi, które są jej inspiracją. Głównie analogowo i z ramką. Rzadko korzysta z obróbki zdjęć, bo „ważne są prawda, uczucia i emocje”.

W 2011 roku w Akademii Fotografii odkryła fotografię po raz drugi. Dla siebie.

Ostatnie ważne – subiektywnie – wydarzenia to zwycięstwo w Projekcie Przetwórnia i w konsekwencji wystawa w Galerii Pauza. No i wywiad w Szerokim Kadrze.

 

Jak się kontaktujemy, czyli gdzie się widzimy:

W pierwszej w Krakowie Akademii, która wprowadziła zajęcia typu Aerial do swojej oferty!

W kameralnym i przyjaznym miejscu, nastawionym na zdrowy ruch oraz rozwijanie poza ruchowych aktywności hobbystycznych.

 

 

Akademia Meli-Melo

Siemiradzkiego 17/1

31- 137 Kraków

+48 880 717 069

info@meli-melo.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =