Zapraszamy na drugie warsztaty z cyklu Aerial Fest Yoga & Dance Festival.

Spotkamy się na nich z Wicemistrzynią Europy Jadwigą Krowiak, która w tym roku gościła już u nas w Krakowie ze swoimi zajęciami i rozkochała w szarfach kolejne osoby ♥

Kontynuując Aerialowe spotkania w tym projekcie poznacie szarfy od podstaw i zaczniecie łączyć poszczególne elementy w płynniejsze sekwencje.

– Aerial Silks – poziom open 20.10.2018 /sobota/ 11:00 -13:00

W grupie otwartej uczestniczyć może każdy. Osoby, które chcą poznać pracę z szarfami i te, które chcą podszkolić poznane wcześniej podstawy. Zaczniemy ćwiczeniami wzmacniającymi i przygotowującymi do pracy na szarfie. Wykonamy ćwiczenia zwiększające siłę mięśniową, rozciągnięcie i poprawiające gibkość. Będziemy pracować nad tym wszystkim, co potrzebne jest do swobodnego poruszania się w powietrzu. Nauczymy się wchodzenia, plątania węzłów, podstawowych figur i prostych sekwencji.

– Aerial Silks – poziom średniozaawansowany 20.10.2018 /sobota/ 13:30 – 15:30

Ta grupa jest przeznaczona dla osób, które miały już styczność z silkami. W trakcie zajęć będziemy doskonalić podstawowe ćwiczenia na szarfie. Wzmocnienie, wytrzymałość i przygotowanie do pierwszych układów będą ich motywem przewodnim. Zaczniemy łączyć podstawowe figury i elementy w płynniejsze kombinacje i utrwalać poznane wcześniej ruchy.

 

Jadwiga Krowiak – dyplomowany tancerz, choreograf, magister psychologii. Miłość do tańca w jej sercu zakiełkowała właśnie w Krakowie. Uczestniczka wielu projektów i warsztatów tanecznych w Polsce, Izraelu, Niemczech, Litwie i na Węgrzech. Od najmłodszych lat trenowała taniec żydowski i taniec współczesny, którego jest instruktorem. Ukończyła studia taneczne w Łodzi. Stacjonarnie taniec na szarfach i kołach oraz akrobatykę ćwiczy w szkółce akrobatyczno-cyrkowej SK talent w Katowicach. W sekcji Mikołowskiej jest również instruktorem grupy początkującej. Obecnie związana z Art Color Ballet i Operą Śląską w Bytomiu. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Akrobatyce Powietrznej na szarfie i srebrna medalistka Mistrzostw Europy w Trenczynie.

CENNIK:
1 warsztat (2h) 100pln
2 warsztaty (4h) 170pln

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do 17.10.2018 na konto:

Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i bezkosztowej
z nich rezygnacji – http://meli-melo.pl/regulamin/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − trzy =