20 czerwca w „Boże Ciało”, z okazji wydłużonego weekendu zabieramy nasze AERIAL hamaki i jedziemy w malowniczy Beskid Śląski, w góry, do Schroniska Przysłop pod Baranią Górą!

Będziemy tam wisieć, latać, ćwiczyć, relaksować się w Aerial hamakach, cieszyć oko przepiękną przyrodą, a duszę spokojem i wesołą, schroniskową atmosferą.

Zabieramy ze sobą 10 – 12 osób. Jeżeli chcesz być jedną z nich, nie zwlekaj i pisz do nas już dziś!

 

*** SZCZEGÓŁY ***

 

Termin:

20.06 (czwartek) – 23.06 (niedziela)

 

Miejsce:

Przysłop pod Baranią Górą Schronisko Górskie PTTK

ul. Czarna Wisełka 8, Wisła (miasto)

Cudowne, wesołe miejsce, pełne pozytywnej energii. Przemili gospodarze, pyszne jedzenie, a dookoła wspaniała przyroda i bogactwo górskich szlaków.

– dotarcie do schroniska możliwe jest wyłącznie pieszo lub z niektórych kierunków rowerem, nie ma możliwości dojazdu samochodem – ZALETA!!! – ale załatwiliśmy Wam transport w górę i w dół, z parkingu w Wiśle, gdzie można porzucić samochód.

– schronisko położone w Beskidzie Śląskim, na stokach Baraniej Góry, w pobliżu źródeł Czarnej Wisełki,

– do schroniska prowadzą liczne szlaki piesze (m.in. czarny z Wisły, czerwony z Kubalonki, niebieski przez szczyt doliną Białej Wisełki),

Będziemy mieszkać w pokojach 3 osobowych z łazienkami, świeżo wyremontowanych, o indywidualnym i przytulnym charakterze 🙂

Sala do ćwiczeń i jadalnia w tym samym budynku.

 

Program i atrakcje:

O nasze dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, kondycję, relaks ciała i umysłu zadba nasza nieoceniona Sara Damm w asyście Asi. 

Dzień będziemy zaczynać energetyzującymi sesjami AERIAL JOGI z elementami stretchingu, które delikatnie rozbudzą nasze ciała i umysły, oraz naładują dobrą energią.

W środku dnia dla chętnych proponujemy górskie wycieczki lub wzmacniającą i kondycyjną sesję AERIAL JOGI.

Dzień zakończymy spokojną, relaksacyjną, tonizującą i regenerującą sesją AERIAL ReVITAL. Wyciszymy umysł, skupimy się na oddechu, odprężymy kręgosłup, barki i głowę, odpłyniemy w dryfującym relaksie z elementami masażu.

Między sesjami polecamy nieograniczone ilości spacerów po przepięknej okolicy i niczym nieskrępowanego lenistwa!

W trakcie pobytu czeka nas INTERGRACYJNE OGNISKO z oscypkiem, warzywami z rusztu oraz winem grzanym chrzczonym (czyli delikatnie wzmocnionym – receptura schroniskowa ;))

 

Wyżywienie:

wegetariańskie posiłki 3 razy dziennie: śniadanie, dwudaniowy obiad z deserem, kolacja + napoje

bufet pod salą do jogi: owoce, ciasteczka oraz napoje: woda, kawa rozpuszczalna, herbata z dodatkami cytryna, miód, sok malinowy, cukier

 

Cennik:

promocja EARLY BIRD do 30.04.2019 – 690 zł/os

– regularna cena – 760 zł/os lub 720 zł/os dla duetów

Cena obejmuje – zakwaterowanie, wyżywienie, sesje Aerial, salę do ćwiczeń, ognisko integracyjne, transport z parkingu w Wiśle do schroniska i z powrotem

 

Zapisy i rezerwacje:

Obowiązują zapisy mailowe –  info@meli-melo.pl
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 400 zł do 20 maja 2019 (wtedy musimy ostatecznie potwierdzić rezerwację w Schronisku, ale im wcześniej dacie znać tym lepiej).

Aby skorzystać z promocji EARLY BIRD należy wpłacić całość kwoty do 30.04.2019r.

Szczegóły dot. wpłaty zostaną podane w odpowiedzi na maila zgłaszającego chęć udziału w wyjeździe.

 

Dla tych, którzy chcą się więcej dowiedzieć o Aerial Jodze:

Aerial hamak to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie. Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią. Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała,
jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem. Poprzez możliwość konfrontowania ciała z siłami grawitacji w nietypowych ułożeniach i płaszczyznach, pozwala odkrywać nowe możliwości naszych mięśni i stawów. To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów, dzięki łatwości wejścia
w pozycje odwrócone. Poza tym daje niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukoić rozbiegane myśli i pogłębić stan relaksu.

Zajęcia polecamy wszystkim, bez względu na stopień zaawansowania i rozćwiczenia.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu – 880 717 069.
Będzie super 🙂
Zapraszamy!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 1 =