AERIAL FEST, czyli kolejna edycja warsztatów aerialowych w Meli-Melo.
Tym razem mamy coś dla całkiem początkujących, wręcz totalnie zielonych i coś ekscytującego dla już ćwiczących.

 
DATA: 📅
12.02.2023 – niedziela

 
PROGRAM:
– 11:00 – 13:00 – “WPROWADZENIE – Aerial Yoga dla całkiem zielonych”

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu przygody z AERIAL YOGĄ, chciałabyś spróbować, nie wiesz czy ci się spodoba lub byłaś już na zajęciach, ale pewne pozycje sprawiają ci pewne trudności, chciałabyś poświęcić im więcej czasu, lepiej zrozumieć i oswoić, aby iść do przodu ten moduł jest dla Ciebie.
W czasie tego modułu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Przejdziemy powoli przez podstawowe pozycje rozgrzewające, wzmacniające, rozciągające i relaksujące. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża i w pozycjach odwróconych. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.
Prowadzi Asia.

 
– 13:15 – 15:15 – “BALANS – poszukiwania na macie, z hamakiem i w życiu”

Balanse odwrócone to cel wielu osób. Tym razem połączymy pracę na macie i w hamaku. Zaczniemy od podstaw, czyli oddechu i pracy przepony. Wzmocnimy core, ramiona i ręce. Oswoimy strach przed odwróceniem kilkoma ćwiczeniami przygotowującymi. Nauczysz się poprawnej techniki stania na głowie. Na koniec, poszukasz balansu przy ścianie i z pomocą hamaka.
Prowadzi Klaudia.

 
– 16:00 – 18:00 – “AERIAL DUETY – pary niekoniecznie romantyczne w hamaku”

Walentynki tuż, tuż, a przecież miłość nie jedno ma imię! Kochać można przyjaciółkę, a kochać można również aerial. Z tej okazji ostatnim modułem tej edycji warsztatów będą duety, podczas którego będziemy pracować w parach. Można się zapisać we dwójkę i pracować w swojej parze – namów faceta lub weź koleżankę. Można też oczywiście zapisać się samemu. Wtedy parę dobierzemy Ci na sali!
Na początek oswoimy się z pracą z drugim człowiekiem. Pierwsze pozycje będą na macie, bez hamaka. Jest to niezwykła okazja na pogłębienie relacji, wzmocnienie zaufania i świetną zabawę. Następne pozycje przeniesiemy na wyższy poziom i w powietrze. Wykonamy kilka spektakularnych pozycji z użyciem hamaka, które nie są wcale trudne! Na koniec zaproponuje wspólne wirowanie w tańcu.
Prowadzi Klaudia.

 
CENNIK: 💸
1 moduł – 100
2 moduły – 180
3 moduły – 260
*zapisz się we dwójkę na 3. moduł i otrzymaj -10%

 
ZAPISY I INFO: 📨
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 8.02.2023 /środa/ na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =