Ponieważ po wakacjach odezwało się do nas dużo nowych osób chcących rozpocząć swoją przygodę z Aerial Yogą i Aerial hamakami, otwieramy nową, zupełnie początkującą grupę hamaczą.

Lepiej zacząć od początku!

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z hamakiem /Aerial Yogą/ oraz tych, którzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki.

Zaczniemy od zera, czyli poprawnej postawy i techniki. Poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża.
Wejdziemy w podstawowe pozycje odwrócone i odczujemy ich niecodzienny wpływ na nasze stawy, kręgosłup, krążenie oraz zmysły.
Z zajęć na zajęcia będziemy poznawać i utrwalać podstawowe pozycje z użyciem hamaka: uziemione, latające, odwrócone. Część z nich zlikwiduje napięcia w naszych ciałach, inne pozwolą na wzmacnianie, stabilizację, mobilizację, rozciąganie oraz izolowanie grup mięśniowych.

Startujemy 16.10.2019, środy 19:45 – 21:00

Mamy tylko 8 miejsc w grupie, więc nie zwlekajcie z decyzją i zapisami!

Zacznij z nami od początku, nie od końca…

Cennik jak zwykle:
– 40 zł – pojedyncze wejście
– 130 zł – karnet na 4 wejścia miesięczny
– 230 zł – karnet na 8 wejść miesięczny (jeżeli chcesz chodzić dodatkowo jeszcze na inną grupę)
– 290 zł – karnet na 12 wejść dwumiesięczny (jeżeli chcesz chodzić dodatkowo jeszcze na inną grupę)

Zapisy:
Akademia Meli-Melo,
Ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków
880 717 069, info@meli-melo.pl, FB @Akademia Meli-Melo

Zapisy na zajęcia są jednoznaczne z akceptacją zapisów regulaminu, szczególnie w punkcie dot. rezerwacji i odwoływania zajęć – www.meli-melo.pl/regulamin/
Nie robimy wyjątków od tej zasady 🙂

Do zobaczenia na hamaku! 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − dziewięć =