Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

* Aerial LAJT - nowe zajęcia na hamakach dla początkujących!

Zapraszamy na nowe, delikatne zajęcia hamakowe w Meli-Melo.

 

***** AERIAL LAJT *****

 

czwartki, godz. 18:00 - 19:00

 

 

Zajęcia AERIAL to zajęcia z zastosowaniem hamaka.

 

Połączenie jogi i innych technik: stretchingu, gimnastyki, tańca, fitnessu i akrobatyki. Hamak, to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie. Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią. Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała, jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem.

 

Poprzez możliwość konfrontowania ciała z silami grawitacji w nietypowych ułożeniach i płaszczyznach, pozwala odkrywać nowe możliwości naszych mięśni i stawów. To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów dzięki łatwości wejścia w pozycje odwrócone. Ponadto ćwiczenia w hamaku dają niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukojenie rozbieganych myśli i pogłębienie stanu relaksu. 

 


DLA KOGO:


- osoby początkujące, które chcą w sprzyjających okolicznościach, delikatnie, stopniowo i bez pośpiechu sprawdzić swoje siły i rozpocząć przygodę z hamakiem- osoby, które chciałyby oswoić się bardziej z chwytami, podstawowymi pozycjami- osoby szukające w zajęciach relaksu, stabilizacji mięśni posturalnych, odprężenia kręgosłupa, delikatnego rozciągania i subtelnego wzmacniania
WYMAGANE ZAPISY:

- 880 717 069
- info@meli-melo.pl

Dodano: 2017-04-20 12:10:30

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance