Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

* Jesienny wyjazdowy weekend z AERIAL hamakami w Beskid Wyspowy! 10.11.2017 - 12.11.2017

 

10 listopada zabieramy nasze AERIAL hamaki i jedziemy w malowniczy Beskid Wyspowy, niedaleko od Krakowa (ok. 35 km), do uroczej i sielskiej LEŚNIAKÓWKI!

Będziemy tam wisieć, ćwiczyć, relaksować się, cieszyć oko przyrodą, duszę spokojem i jeść pyszne, zdrowe jedzenie :)

Zabieramy ze sobą 10 - 12 osób. Jeżeli chcesz być jedną z nich, nie zwlekaj i pisz do nas już dziś.


SZCZEGÓŁY:

Termin:
10.11 (piątek) godz. 18:00 – 12.11 (niedziela)


Zjeżdżamy się w piątek wieczorem na kolację i wieczorną sesję relaksacyjną w hamakach. Kończymy pobyt w niedzielę obiadem (ale można zostać do wieczora :))

Miejsce:
Leśniakówka, Gospodarstwo Ekologiczne
Glichów 24, Wiśniowa, Polska


Cudowne miejsce na skraju lasu z widokiem na pogórze. Przemili gospodarze, pyszne eko jedzenie głównie z własnego ogródka i okolicy, cisza, spokój i sama natura, a do tego piękne, rustykalne, klimatyczne wnętrza.
Będziemy mieszkać i ćwiczyć w domu zwanym „Starą Wozownią”, w pokojach 2 i 4 osobowych. Parter domu to przestronna sala z panoramicznym oknem, kominkiem i otwartą kuchnią. Na piętrze znajdują się sypialnie i łazienki.
Stołować będziemy się u gospodarzy – ekologiczne, wegetariańskie, pyszne, lekkie obiady i kolacje. Śniadania przygotujemy sobie wspólnie z dostarczonych produktów.

Program i atrakcje:
O nasze dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, kondycję, relaks ciała i umysłu zadba nasza nieoceniona Sara Damm.


Dzień będziemy zaczynać spokojną sesją stretchingową, opartą o elementy pilatesu i jogi, która delikatnie obudzi i pobudzi nasze ciała i umysły, oraz naładuje dobrą energią.

W środku dnia zaprosimy Was na Aerial Jogę, czyli jogę z zastosowaniem hamaka. Jest to połączenie jogi i innych technik: gimnastyki, tańca, fitnessu i akrobatyki. Hamak, to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie. Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią. Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała, jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem. Poprzez możliwość konfrontowania ciała z siłami grawitacji w nietypowych ułożeniach i płaszczyznach, pozwala odkrywać nowe możliwości naszych mięśni i stawów. To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów, dzięki łatwości wejścia w pozycje odwrócone. Poza tym daje niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukoić rozbiegane myśli i pogłębić stan relaksu.

Dzień zakończymy natomiast delikatną sesją relaksacyjną w hamaku. Zaczniemy od lekkiego rozciągania i rozgrzania naszego ciała, aż finalnie przejdziemy do upragnionego DRYFUJĄCEGO RELAKSU w ODERWANIU OD PODŁOŻA… W pozycji leżącej lub siedzącej, odczuwając delikatne kołysanie i zapadając się swobodnie w miękko otulający ciało materiał. Brak odczuwania podłoża oraz forma kokonu jaka przybiera hamak otaczający nasze ciała stwarza niepowtarzalne odczucie zachowania intymności z jednoczesnym doświadczaniem płynności i niestałości kołysania.
Między sesjami polecamy nieograniczone ilości spacerów po przepięknej okolicy i niczym nieskrępowanego lenistwa!

Plan ramowy:
- piątek – zakwaterowanie, kolacja, sesja relaksacyjna
- sobota – stretching, śniadanie, aerial joga, obiad, kolacja, relaksacja
- niedziela – stretching, sniadanie, aerial joga, obiad, czas wolny/wykwaterowanie

Cennik i warunki rezerwacji:
- Koszt – 520 zł (w tym noclegi, wyżywienie, zajęcia ruchowe i relaksacyjne)


Dojazd na własną rękę (możemy pośredniczyć w kooperacji dojazdowej :))

Obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe
– 880 717 069 lub info@meli-melo.pl


Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 200 zł do 9 października 2017 (wtedy musimy ostatecznie potwierdzić rezerwację w Leśniakówce, ale im wcześniej dacie znać tym lepiej)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!
Będzie super :)
Zapraszamy!

Dodano: 2017-09-18 18:08:09

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance