Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

* Joga twarzy - zajęcia relaksująco - odmładzające. 12.02.2017

Zapraszamy na zajęcia, po których wyjdziecie nie tylko uśmiechnięte i zrelaksowane, ale i piękniejsze!

 

Joga Twarzy polega na pracy z mięśniami twarzy oraz z trzema warstwami skóry. Wykonując ćwiczenia twarzy, masaż twarzy, akupresurę, relaks oraz techniki afirmacji, nasza cera odzyska blask, stanie się jędrna i sprężysta.

 

Co dają nam poszczególne techniki?:

- dzięki ćwiczeniom mięśnie twarzy stają się silniejsze, co zwiększa ich jędrność i napięcie. Dobra kondycja mięśni przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją bruzd i zmarszczek.

- poprzez regularny masaż twarzy wzrasta cyrkulacja i przepływ limfy, przez co zalegające w twarzy toksyny zostają usunięte. Dzięki temu pozbywamy się szarego odcienia cery, redukujemy obrzęki oraz cienie pod oczami. Masaż powoduje, że cera wygląda zdrowo i młodzieńczo. Techniki masażu zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, co przekłada się na jędrniejszą i zdrowszą skórę twarzy.

- akupresura redukuje napięcie, zwiększa cyrkulację i daje zdrowy blask skórze.

- stosowanie technik odprężania twarzy, pomoże zredukować i zapobiegać głębokim zmarszczkom i bruzdom, które powstają poprzez stres, marszczenie twarzy, czy różnego rodzaju grymasy, a nasza twarz uzyska bardziej łagodny, młodzieńczy wygląd.

Jogę twarzy może ćwiczyć każdy niezależnie od wieku. Zarówno osoby, które mają już zmarszczki lub zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia, jak i osoby które jeszcze nie mają zmarszczek a po prostu chcą poprawić kondycję swojej cery. Ćwicząc regularnie tj. 6 dni w tygodniu raz dziennie, nasza cera będzie wyglądać młodziej nawet o 10 lat, nie bez powodu nazywana jest alternatywą dla botoksu.

Joga Twarzy wg metody Danielle Collins to holistyczne podejście do urody oraz świadomość tego, że młodość i zdrowie nie zależą tylko od drogich zabiegów i kosmetyków, ale przede wszystkim od nas samych. 

 

Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, zmyć makijaż, nie nakładać tłustego kremu (co pozwoli na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń), zabrać małą butelkę wody.Elementy praktyki (1,15 h):

- wprowadzenie - kilka słów o jodze twarzy
- ćwiczenia oddechowe
- ćwiczenia, karku, ramion, szyi i pleców
- 10 Minutowy trening górnej części twarzy
- 10 Minutowy trening dolnej części twarzy
- przykładowe techniki masażu
- odprężenie z wizualizacją
- ogólne wskazówki w zakresie dobrego samopoczucia, w zależności od czasu


Zajęcia prowadzi:


 

Agnieszka Wyszyńska – Paluch – jestem certyfikowaną instruktorką oraz trenerką szkoły Danielle Collins Face Yoga Method. Dla mnie sama metoda wykracza poza zdrowie i młodzieńczy wygląd cery. Joga Twarzy to naturalna droga do tego, aby wyglądać i czuć się młodziej. Łącząc holistyczny styl życia z technikami manualnymi i relaksem, czuję się młodsza wewnątrz i na zewnątrz. Jestem szczęśliwa, że ​​mogę dzielić się z Wami moją wiedzą.


Prywatnie jestem studentką drugiego roku Naturoterapii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie, która jako jedyna w Polsce uruchomiła taki kierunek. Studiuję również tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w zakresie związku pomiędzy zmarszczkami i chorobami skóry a stanem naszego zdrowia, prowadzę warsztaty o tematyce dotyczącej naturalnych metod pielęgnacji cery, uczę masażu twarzy przy wykorzystaniu baniek kosmetycznych oraz wdrażam się w akupunkturę kosmetyczną. W niedalekiej przyszłości planuję otworzyć swój własny gabinet. Współpracuję okazjonalnie z Festiwalem dla kobiet PROGRESSteron, stowarzyszeniem Babki z Nowej Huty oraz innymi organizacjami zrzeszającymi kobiety.

Więcej o mnie i o tym czym się zajmuję na:

www.agijoga.pl

https://www.facebook.com/jogatwarzywkrakowie

 

Termin - 12 lutego, godz. 16:00 - 17:15

 

Cena - 30 zł (akceptujemy karty Multisport, Fit Profit i OK System)

 

Zapisy - 880 717 069 lub info@meli-melo.pl

 

Zapraszamy!

Dodano: 2017-02-10 12:24:07

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance