Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

* Z miłości do natury - robimy kosmetyki, kiszonki i probiotyki - 19.02.2017

Zapraszamy na niezwykle praktyczne warsztaty tworzenia ekologicznych i naturalnych kosmetyków oraz oczyszczania organizmu – Z miłości do natury!

Te warsztaty to krok do samowystarczalności i eliminacji z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii. Jeżeli zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, dbamy o jakość życia naszej rodziny, warto też zastanowić się, co codziennie wcieramy sobie w skórę czy łykamy gdy łapie nas przeziębienie.

Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatyw dla drogich i nieskutecznych drogeryjnych kosmetyków oraz chemicznych leków i antybiotyków. Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów praktycznych, jest również niezwykle wciągające i fascynujące.

W trakcie naszych warsztatów najmocniejszy akcent stawiamy na proste, sprawdzone i łatwe do samodzielnego powtórzenia receptury, bazujące na naturalnych, ekologicznych składnikach.
Uczymy jak czytać składy kosmetyków, czego się w nich wystrzegać. Kiedy poznamy te tajniki, zaczniemy porównywać składy, przekonamy się jak duże pieniądze do tej pory płaciliśmy za marketing.

Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiecie własnoręcznie wykonane kosmetyki oraz probiotyki do oczyszczania i leczenia organizmu.


W niedzielę 19 lutego przygotowaliśmy dla Was warsztaty łączone (dwa tematy). Można wziąć udział w jednych z nich lub w promocyjnej cenie w obu:

- godz. 10:00 - 13:00 - Oczyszczanie organizmu przez probiotyki.

- godz. 13:30 - 17:30 - Kompleksowe warsztaty kosmetyków naturalnych.Program pierwszych warsztatów:


Kiszonki, ocet i antybiotyk - oczyszczanie, odporność i probiotyki.
Zapraszamy na warsztaty, na których dowiesz się od podstaw jak zacząć oczyszczanie swojego organizmu bardzo prostymi i bezpiecznymi sposobami. Na naszych warsztatach znajdziesz kompletne i fundamentalne zasady oczyszczania organizmu. To wiele lat osobistych doświadczeń oraz ponad 2 lata zbierania, kompletowania, testowania i sprawdzania informacji na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu i metodach oczyszczania organizmu z toksyn.
Co zyskasz jeśli skorzystasz z naszych warsztatów? Unikniesz podstawowych błędów i negatywnych konsekwencji oczyszczania organizmu. Dostaniesz sprawdzoną wiedzę, dzięki zastosowaniu której Twój stan zdrowia na pewno się polepszy. Poznasz i zrozumiesz lepiej jak funkcjonuje Twój organizm i nauczysz się go słuchać. Dzięki tym warsztatom nie tylko będziesz wyglądać i czuć się lepiej i zdrowiej, lecz także wiedza ta pomoże Ci w ustabilizowaniu Twojej wagi, poprawie samopoczucia, zyskasz więcej energii, siły i witalności każdego dnia.
To swoista Instrukcja Obsługi Człowieka!
Ponadto nauczysz się, jak w prosty sposób zadbać o florę bakteryjną żołądka, który jest fundamentem zdrowia.
Zrobisz sobie podczas warsztatów słój różnego rodzaju kiszonych warzyw i owoców, który zabierzesz ze sobą do domu. Wykonasz również samodzielnie nastaw na ocet jabłkowy, który również zabierzesz do domu.

Dowiesz się o dobrodziejstwach kiszenia żywności oraz w jaki sposób działają na Twój organizm. Opowiemy Ci jakie korzyści dla organizmu ma ocet jabłkowy i podamy mnóstwo przepisów na różne dolegliwości oraz kuracje upiększające :)

Zrobisz również dla siebie i swoich najbliższych naturalny "antybiotyk", który będzie niezwykle pomocny w przetrwaniu jesienno-zimowego sezonu. Oprócz tego otrzymasz przepis na przygotowanie "Herbatki mocy", która rewelacyjnie rozgrzewa i niweluje początkowe objawy przeziębienia. Dowiesz się również, jak przygotować w domowych warunkach naturalne probiotyki odbudowujące florę bakteryjną żołądka i jelit, takie jak Kombucha lub jogurt L+. Podpowiemy Ci także jak najlepiej w małych słoikach w domu ukisić kapustę :)

W cenę wliczone są:

- warzywa i owoce do kiszenia oraz na ocet
- 3 słoiki (1, 2 i 3 litrowe) na osobę
- reszta składników potrzebna do kiszenia oraz przygotowania octu
(przyprawy, dodatki, sól, cukier itp.)
- degustacja KombuchyDrugie warsztaty:

TEORIA
1. Skóra jako najwiekszy organ.
2. Najgroźniejsze składniki kosmetyków i srodków czystości i ich działanie na organizm.
3. Czego wystrzegać się w składzie kosmetyków?
4. Jak przygotować się do samodzielnej produkcji kremów, balsamów i innych kosmetyków, jakie produkty są niezbędne w naszym domu, żeby stworzyć wszystko, czego potrzebujemy. Jakich olejów używać do produkcji kremów?
5. Zasady łączenia substancji.

- ĆWICZENIA:
- zrobimy odżywczy krem na noc na bazie wosku pszczelego
- nauczysz się, jak skomponować swoją własną pastę do zębów
- zrobisz od podstaw 5 kostek mydła, z dowolnymi dodatkami
- nauczysz się i wymieszasz swój pierwszy proszek do prania/proszek do zmywarki
- zrobisz sobie naturalny, naprawczy tonik do twarzy.
- skomponujesz swoją zapachową, relaksującą sól do kąpieli z dodatkiem wybranych olejków eterycznych oraz innych dodatków


Warsztaty prowadzą:

Martyna Majewska i Szymon Odyjas - współautorzy bloga Naturalnie Naturalni.

Termin – 19 lutego
godz. 10:00 – 13:00 pierwsze warsztaty
godz. 13:30 - 17:30 drugie warsztaty

Cena:
160 zł - Kosmetyki
150 zł - Probiotyki
Promocja!!! 280 zł - oba warsztaty
W cenie wszystkie materiały, opakowania, dodatki, kawa, herbata.

Zapisy – 880 717 069 lub info@meli-melo.pl
Na zapisy czekamy do 17.02 - ilośc miejsc ograniczona

Dodano: 2017-02-13 11:12:45

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance