Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Warsztaty TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO z Gosią Popławską - 17.09.2017

 

Nowość w Meli-Melo - Taniec Współczesny od podstaw!

Prowadzi Gosia Popławska - tancerka i choreograf ArtColor Ballet

17 września 2017
zapraszamy na WARSZTATY, a od października na REGULARNE ZAJĘCIA!

WARSZTATY - 17.09.2017:

W1: 11:00 – 13:00
Contemporary Ballet:
Czyli taniec współczesny na bazie tańca klasycznego.

Podstawowe cechy tego stylu to: wykorzystanie ciężaru ciała (współdziałanie z grawitacją), zawieszenia ruchu (balansowanie między stanem równowagi a upadkiem), elementy wykonywane na podłodze (floor work) oraz miękkość i płynność ruchu.
Zajęcia opierają się na metodyce tańca klasycznego i współczesnego, z naciskiem na świadome i funkcjonalne ustawienie ciała tancerzy. W zajęcia nacisk kładziony jest na: przepływ energii, rozluźnienie niepotrzebnego spięcia dla stworzenia siły i dynamiki ruchu, oddech wspierający ruch i jego przepływ.

W2: 13:15 – 15: 15
Release modern:

Styl tańca współczesnego, w którym dominującą rolę odgrywa płynność połączeń i swobodny przepływ ruchów. Technika tańca modern przygotowuje ciało do wykonywania bardzo efektownych elementów przy minimalnym wysiłku mięśniowym i oparta jest na łączących w sobie dynamizm i liryzm przeciwnościach i kontrastach: skurczenie (contraction) i wydłużenie (release), upadek (fall) i powrót do równowagi (recovery), przyspieszanie i zwalnianie. Podczas zajęć ćwiczący koncentrują się na odpowiednim wykonaniu wybranych przetoczeń, slide’ów, skoków i zawieszeń, by następnie wykorzystać je w tanecznej choreografii.

Warsztaty skierowane są do osób, które ćwicząc poszukują swobody, rozluźnienia i relaksu.
Są również okazją do poznania różnorodnych technik pracy nad ciałem (modern, współczesny, elementy klasyki, jogi) oraz kształcenia świadomości ciała.

O GOSI:
Absolwentka Zarządzania Kulturą i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studia Baletowego Opery i Operetki Krakowskiej. Uczestniczyła także w wielu prestiżowych warsztatach tańca współczesnego i modern.
Od 2004 na stałe związana z zespołem Art Color Ballet, w którym pracuje jako tancerka, choreograf, instruktor tańca i z którym tworzy interdyscyplinarne projekty taneczne.
Od 2010 szkoli się w zakresie treningu funkcjonalnego Body&Mind uczestnicząc w programach instruktorskich szkoły Open Mind (m.in. u Izy Stasikowskiej, Bogny Forbes Janik, Anety Figurskiej) oraz Body Art i Vinyasa Yogi. W 2011 ukończyła szkolenie instruktorskie w dziedzinie nauczania tańca współczesnego, klasyki i jazzu, a od 2012 jest certyfikowanym instruktorem OM Pilates Matwork.


CENNIK warsztatów:

W1 - 50 PLN
W1 + W2 - 80 pln

Zalecamy udział w W1 + W2 lub W1.
W trakcie W2, będziemy bazować na materiale z W1.

Obowiązują zapisy. Gwarancją miejsca jest uiszczenie bezzwrotnej zaliczki wysokości 40 PLN. Dopłata do całości kwoty w dniu WARSZTATÓW.

Zapraszamy serdecznie.
Ilość miejsc ograniczona.ZAPISY:
+48 880 717 069
info@meli-melo.pl
meli -Melo, Kraków
ul. Siemiradzkiego 17/1

Dodano: 2017-09-04 17:21:49

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance