Cały dzień pełen atrakcji ALL Inclusive 🙂 – relaks, joga, taniec, warsztaty: chodzenia na szpilkach, pielęgnacji twarzy i makijażu, zabiegi, konsultacje, metamorfozy, pokazy, losowanie nagród i pyszny poczęstunek…

A to wszystko 30 listopada, od 15:00 – 21:00, w klimatycznych i przyjaznych przestrzeniach Akademii Meli-Melo!

Inwestujesz tylko 59 zł i możesz korzystać do woli i zgodnie z osobistymi upodobaniami z całego pakietu propozycji, które dla Was przygotowałyśmy na ten MAGICZNY DZIEŃ.

A będzie z czego wybierać!

 

PROGRAM:

15:00START pierwszej tury, losowanie nagród wśród obecnych gości

15:15 – 16:00

– relaksacyjna joga z elementami aroma i dźwiękoterapii – SALA duża

– warsztat – Podstawy demakijażu i pielęgnacji twarzy – SALA mała

16:00 – 16:45

– warsztaty chodzenia na obcasach – SALA duża

– warsztat – Makijaż – Podstawy konturowania twarzy – SALA mała

16:45 – 17:30

– Taniec Brzucha – kobieco i orientalnie – SALA duża

– warsztat – Makijaż – podstawy wykończania  makijażu – SALA mała

 

17:30 START  drugiej tury, losowanie nagród wśród obecnych gości

17:45 – 18:30

– relaksacyjna joga przy świecach – SALA duża

– warsztat – Podstawy demakijażu i pielęgnacji twarzy – SALA mała

18:30 – 19:15

– warsztaty chodzenia na obcasach – SALA duża

– warsztat – Makijaż – Podstawy konturowania twarzy – SALA mała

19:15 – 20:00

– Burleska i Lady Styling – taniec na obcasach – SALA duża

– warsztat – Makijaż – podstawy wykończania  makijażu  – SALA mała

20:00

WIELKI FINAŁ!

Prezentacja efektów metamorfozy i wykład z elementów stylizacji, pokazy tańca, poczęstunek, imprezka 🙂

 

Możecie wziąć udział w obu turach atrakcji, możecie wybrać te zajęcia i warsztaty, które was interesują.

Biorąc udział w dwóch turach macie podwójną szansę na wylosowanie nagród. Do zdobycia: masaż firmowy i kupony rabatowe na zabiegi w VITAL-MED, kupony rabatowe na zabiegi w KOBIETERII, wejściówki na zajęcia do Akademii Meli-Melo, kupony rabatowe do Vegano Cafe.

 

Obowiązują zapisyinfo@meli-melo.pl (ilość miejsc w grupach ograniczona)

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAJĘĆ I WARSZTATÓW:

 

– Joga relaksacyjna z aroma i dźwiękoterapią, joga  przy świecach – Olga Baca i Olga Łopatina

Macie możliwość spędzić 45 min. na delikatnej i spokojnej, odprężającej praktyce z jedną z naszych joginek. Olga B. (15:15 – 16:00) swoją praktykę uzupełni o elementy aromaterapii i masażu, oraz zagra Wam na misach tybetańskich. Olga Ł. (17:45 – 18:30) poprowadzi praktykę przy świecach, co pomaga wyciszyć umysł i odprężyć ciało.

 

– Warsztaty chodzenia na obcasach – Sara Damm

Niezawodna w tym temacie Sara Damm, specjalistka od pięknego ruchu i harmonii, przygotowała dla Was skondensowany kurs poruszania się na butach na wysokim obcasie. Dowiecie się i przetestujecie w praktyce jak iść przez życie na szpilkach, wyglądając przy tym lekko i zjawiskowo. Będzie to też świetne wprowadzenie do późniejszych zajęć tanecznych.

(zabierzcie ze sobą buty na niewielkim i stabilnym obcasie, lub takie, które chcecie „oswoić”)

 

– Taniec Brzucha – Sara Damm

Orientalna przygoda z jednym z bardziej kobiecych tańców świata. Poznacie podstawowe figury, ruchy bioder, rąk i nóg i postaracie się połączyć je w prostej choreografii.

 

– Burleska i Lady Styling – Gosia Perzyńska

Jest niezwykle stylowa, widowiskowa i przesiąknięta kobiecą atmosferą. Piórka, boa, kabaretki i obcasy, kocie ruchy, seksowne pozy… Uwolnimy naszą kobiecość i wykorzystamy w tańcu nabyte wcześniej umiejętności poruszania się na obcasach, a wszystko z lekkim „przymrużeniem oka” 😉

 

– Warsztaty – Podstawy demakijażu i pielęgnacji twarzy – Kobieteria

Malujesz się? A  jak usuwasz makijaż? Używasz kremów i toników i zastanawiasz się, czy one w ogóle działają? No to mamy dla Ciebie warsztat o podstawach pielęgnacji, właściwym demakijażu, o sposobach pielęgnacji doborze właściwych kosmetyków, ich aplikacji, automasażu wpływającym odmładzająco i ożywczo i umożliwiającym poprawę krążenia i wchłaniania preparatów. Weźcie ze sobą swoje kosmetyki  (tonik, płyn do demakijażu, micelarny, kremy), a nasze ekspertki z Salonu Kosmetycznego KOBIETERIA, zasiądą z Wami  przed lustrami i pokażą jak ich używać, doradzą, czy są odpowiednio dobrane, zasugerują właściwe preparaty dla Waszej skóry, wspomną o tym, co latem, a co w sezonie jesienno-zimowym. Być może poczujesz na własnej skórze różnicę miedzy kosmetykami swoimi, a proponowanymi przez Kasię i Agnieszkę z Kobieterii, a może Twój własny krem zadziała inaczej po odpowiednim  oczyszczeniu i przygotowania skóry.

 

– Warsztaty – Makijaż – podstawy konturowania twarzy – Kobieteria

Tym razem Agnieszka, jedna z ekspertek Kobieterii,  zawiedzie Was przed lustro i  poprowadzi przez bazowy proces. Pokaże i opowie jakimi metodami i preparatami można przez konturowanie wpłynąć na rysy twarzy. Zabierzcie swoją kosmetyczkę, a dowiecie się co w niej cennego,  a co powinno się w niej pojawić. Dostaniecie podstawowe informacje i praktyczne umiejętności do pracy nad doskonaleniem tej niezwykle przydatnej sztuki.

 

– Warsztaty – Makijaż – podstawy wykończania  makijażu po konturowaniu – Kobieteria

Ostatni temat poprowadzi Kasia, założycielka i szefowa Kobieterii. Zasiądziecie  przed lustrami razem i wpłyniecie na kształt i wyraz waszych oczu i brwi. Kasia opowie o tym co, jak i czym. Zabierzcie swoją kosmetyczkę, a dowiecie się co w niej cennego,  a co powinno się w niej pojawić. Dostaniecie podstawowe informacje i praktyczne umiejętności do pracy nad doskonaleniem tej niezwykle przydatnej sztuki.

 

– Metamorfoza – Kobieteria + Sara Damm

Przez cały czas trwania naszego eventu będziecie mogły podpatrywać dyskretnie jak nasze ekspertki pracują nad etapami metamorfozy wcześniej wybranej ochotniczki. Zobaczymy jak można wpłynąć na nasz wygląd i samopoczucie przez makijaż fryzurę i stylizację zgraną nie tylko z parametrami i cechami fizycznymi, ale także z osobowością i wrażliwością.

Ekspertki Kobieterii  i Sara Damm wspólnymi siłami wykonają ten sprytny plan.

Podczas WIELKIEGO FINAŁU naszych Andrzejek będziecie mogły zobaczyć efekt końcowy wraz z omówieniem całego procesu i wskazówkami, jak zasady stylizacyjne przełożyć na własny wizerunek.

 

Zapraszamy do zapisów!

Ilość miejsc na poszczególnych warsztatach ograniczona.

 

TERMIN – 30.11.2018

CENA – 59 zł (wstęp All inclusive)

ZAPISY –info@meli-melo.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + jeden =