Jeżeli zacząłeś/łaś właśnie przygodę z treningami ON-LINE lub masz już z nimi dłuższe doświadczenie, ale niekoniecznie pewność, że poprawnie je wykonujesz…
Jeżeli na dotychczasowych zajęciach w realu nie było miejsca na tego typu korekty lub jeśli wciąż czujesz głód doskonalenia i precyzji – mamy dla Ciebie warsztaty idealne!

Warsztaty poprowadzi Sara Damm

W rzeczywistości pandemii nasze aktywności przeniosły się w świat wirtualny.
Spora część z nas rozpoczęła ćwiczenia ze swoimi ulubionymi nauczycielami on-line.
Bardzo kibicujemy tym działaniom, jednak mamy świadomość, że wielu z was ma wątpliwości związane z brakiem czujnego oka instruktora nad sobą, a nas, instruktorów, zajęcia online pozbawiają możliwości bezpośredniego korygowania naszych podopiecznych.
Chcemy więc dać Wam wiedzę i narzędzia, abyście sami w domu byli w stanie skorygować swoją postawę, ruchy, wypracować właściwy oddech, zapobiec ewentualnym kontuzjom.

Podczas WARSZTATU ON-LINE precyzyjnie omówimy prawidłową postawę, wzorce ruchowe i oddechowe, przy najbardziej popularnych i podstawowych ćwiczeniach z jogi, stretchingu, wzmacniania…
Będzie trochę praktycznej, anatomicznej teorii z obrazkami i sporo praktyki wykonywania ćwiczeń z prostymi przyrządami (drążki, krzesła, parapety, ściany – wszystko czym dysponujecie w swoich domostwach).
Będą też zaproponowane programy z ćwiczeniami, które pozwolą Wam wyczulić się na autokorektę, popracować nad tworzeniem/odbudowywaniem właściwych napięć nerwowo-powięziowych. W etapach pośrednich przydadzą się lustra.

Teraz kiedy spędzamy sporo czasu w domu, możemy naszą uwagę nakierować na nasze ciała i ich potrzeby oraz rozwinąć świadomość ciała. Wszak „pamięć mięśniowa i ruchowa” jak i zaszczepione nam atawistyczne: tonus i wzorce posturalno motoryczne są naszym naturalnym darem.
Prawidłowy nawyk wykonywania przysiadów, przyjmowanie pozycji pionowej, krzesła, skłonu, deski czy innych, powoduje w następstwie świadome i poprawne podążanie przez układy ruchowe, tworzące tzw. flow. W każdej sekwencji znajdziemy właśnie te, podstawowe pozycje ćwiczebne.
By takie choreografie (bądź po prostu serie w powtórzeniach) mogły być wykonywane poprawnie, potrzebne jest świadome zarejestrowanie krótkotrwałego „bycia” w pozycji, kiedy przyjmujemy je w ciągach ruchów, kolejno następujących po sobie.

Zapraszamy do zapisów.

Data – 4 kwietnia 2020 (sobota), godz. 14:00 – 17:00
🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Jeżeli nie możecie być z nami na żywo w tym terminie, nic straconego. Aczkolwiek namawiamy, aby wygospodarować sobie ten czas i być z Sarą live.
Materiał zarejestrowany jako premiera, będzie dla Was dostępny przez tydzień po jej emisji. Będziecie mogli korzystać z niego do woli, wracać do trudniejszych momentów, doskonalić je i przećwiczyć ile trzeba będzie Wasze programy.
Stworzymy wam też możliwość uzyskania feedbacku od Sary w temacie kluczowych pozycji i właściwego ich wykonywania – szczegóły niebawem.

Cena – 90zł

Zapisy – info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
i wyślij nam potwierdzenie. W odpowiedzi dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =