Stopy stanowią podstawę naszego ciała, dźwigają naprawdę sporo i do tego często nie są dość dobrze przez nas traktowane.  Zbierają konsekwencje osłabionych mięśni posturalnych, wad postawy i wszelkich kompensacji. Nawet jeśli prowadzimy aktywny i prozdrowotny tryb życia, stopy wciąż wymagają wsparcia i odpowiedniego traktowania.

Bez względu na to czy ruch i sport są Ci bliskie czy nie, czy jogujesz, pilatesujesz, tańczysz, crossfitujesz czy trenujesz na siłowni, a może ostatni raz ruszałeś się na lekcjach WF, ten warsztat pomoże Twoim stopom i ułatwi Ci wdrożenie  ćwiczeń aktywujących nasze „PODSTAWY” do swoich dotychczasowych aktywności.

Skupimy się ma prawidłowej strukturze układu stopy, porozmawiamy o typowych problemach jakie mogą się w nich objawić i o tym jak im zapobiegać a jak korygować. Popracujemy nad rozciąganiem, uelastycznieniem i wzmocnieniem. Sporo ćwiczeń nadaję się do natychmiastowej aplikacji w dowolnych miejscach i sytuacjach. Zatem nic już nie będzie stało na przeszkodzie naszym stopom na drodze do sukcesu.

Będzie zwięźle, treściwie i owocnie.

Data premiery – 22.04 (środa), godz. 20:00 – 21:30

Jeżeli nie możecie być z nami na żywo w tym terminie, nic straconego. Aczkolwiek namawiamy, aby wygospodarować sobie ten czas i być z Sarą live.
Materiał zarejestrowany jako premiera, będzie dla Was dostępny przez tydzień po jej emisji. Będziecie mogli korzystać z niego do woli, wracać do trudniejszych momentów, doskonalić je i przećwiczyć ile trzeba.

Cena – 40 zł

Zapisy – info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
i wyślij nam potwierdzenie. W odpowiedzi dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − dziewięć =