ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W NASZYM MULTI-ETAPOWYM PROJEKCIE… szczególnie DZIEWCZĘTA, które brały udział w projektach choreo on-line HOME STAGE: orientalnym. Dla Was to doskonała okazja na wygładzenie i dopracowanie choreo, tam gdzie onlinowy system pracy, pozbawiony bezpośredniego kontaktu, pozostawił niedosyt.

– ETAP 1. Warsztat choreograficzny – ORIENTAL SONG – 23.08.20, niedziela 11:00 – 15:30
Nauczymy się choreografii do pięknej, emocjonalnej i wartko płynącej orientalnej pieśni. Będzie to choreografia o ograniczonym rozmachu powierzchniowym, aczkolwiek zdecydowanie o charakterze scenicznym.
Będzie okazja rozwinąć swoje umiejętności taneczne poprzez ciekawe kombinacje, które rozłożymy na czynniki pierwsze i zinterpretujemy pod kątem rytmów i pozostałych warstw instrumentalnych. Wszystko po to, by na dobre zagościły w naszym ciele, potrafiły wybrzmieć nie tylko z naszą choreo, ale też z akompaniamentem innych utworów. Warsztaty będą transmitowane on-line i zostaną zamieszczone w specjalnej grupie dla uczestników. NA TYM ETAPIE MOŻNA POPRZESTAĆ.
Poziom średniozaawansowany, cena: 150 pln, dla dziewcząt Z PROJEKTU choreo 100 pln.

– ETAP 2. DOGŁĘBNA PRACA nad CHOREOGRAFIĄ
Wszystkie osoby, którym choreo przypadnie do gustu i zechcą pracować z nią dalej w celu jej samodzielnego tańczenie w przyszłości, a będą potrzebowały bardziej wnikliwych i precyzyjnych wskazówek, zapraszamy do onlinowej grupy treningowej (dostęp zostanie udostępniony na FB), w której zarejestrowanych jest 8 treningów poświęconych szczegółowemu procesowi nauczania choreo. Każdy trening rozpoczyna się rozgrzewką, ćwiczeniami na izolacje i koordynację, a wszystkie kombinacje są rozłożone na czynniki pierwsze i na dwa kierunki: nagrane przodem – do treningu z ekranem jak z odbiciem lustrzanym, i tyłem, by móc ćwiczyć „za instruktorem” jak na sali tanecznej w realu. W grupie tej zamieszczone są też trzy filmiki z fundamentalnymi ćwiczeniami na postawę i motorykę, fale ciałem i pracę rąk i ramion. Tak więc bardzo „mięsisty pakiet”. Po wyćwiczeniu i wytańczeniu choreo można wysłać mi nagranie i dostać feedback.
Istnieje tez możliwość otrzymania dostępu do grupy treningowej przed warsztatami 22.08.20. Wówczas warsztat z kontaktem na żywo będzie bardziej efektywny i posłuży czyszczeniu, poprawie jakości ruchu i interpretacji muzyki.
Regularna cena za dostęp do grupy przez 8 tygodni to 200 pln, dla uczestników warsztatów 150 pln.

– ETAP 3. DOGŁĘBNA i GRUPOWA PRACA nad CHOREOGRAFIĄ
Wszystkie osoby, które oczaruje nie tylko choreo, ale także wizja wspólnego tańca na prawdziwej scenie, zachęcam do pracy zespołowej. W tym etapie będzie możliwość uczestniczenia w 5 treningach na żywo (terminy do ustalenia po zebraniu grupy). Trening nr 5 odbędzie się dnia 26.09.20 i będzie to próba generalna i przygotowania do występu wieczornego na gali Oriental Dreams Festival. Treningi będą transmitowane on-line i zapisywane w specjalnej grupie dla uczestników.

Osoby zadeklarowane jako występujące – obecność w realu lub systematyczna praca on-line obowiązkowe!

Osoby zadeklarowane on-line:

– raz w tygodniu należy wysyłać mi filmik ze swoim tańcem, odsyłam feedback
– trening nr 4 i nr 5 – konieczność osobistego udziału „IN REAL LIFE” na sali.
– moje wsparcie w ogarnięciu wizerunku scenicznego

Udział w cyklu zwieńczonym występem grupowym 150 pln.
Osoby występujące i potrzebujące dodatkowego wsparcia, mogą dostać dodatkowo dostęp do grupy treningowej HOME STAGE, w której zarejestrowanych jest 8 treningów poświęconych szczegółowemu procesowi nauczania choreo w cenie 100 pln.

CENNIK podsumowanie:
ETAP 1 – WARSZTATY – 150 pln, dla Uczestników projektu HOME STAGE 100 pln
ETAP 2 – HOME STAGE – dostęp przez 60 dni – 200 pln, dla Uczestników WARSZTATÓW 150 pln
ETAP 3 – GROUP STAGE – 150 pln, dodatkowy dostęp do HOME STAGE przez 30 dni 100 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach ETAP 1, będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty wybranego pakietu do dnia 19.08.2020. W przypadku zajęć on-line i dostępu do grup treningowych, wpłata całości kwoty wybranego pakietu. Wpłat prosimy dokonywać na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940 lub w siedzibie Meli- Melo, przy ulicy Siemiradzkiego 17/1 w Krakowie.

Doprecyzowanie składu grupy zdeklarowanej na występ nastąpi bezpośrednio po warsztatach.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 − jeden =