Zapraszamy na kolejne spotkanie – 13 kwietnia, sobota, godz. 19:00

🔵 Dla kogo?

Nie ogarniasz? Czujesz, że już czas zregenerować zasoby energii psychicznej i fizycznej? Brak Ci motywacji do nowych przedsięwzięć? Ciągle odkładasz ważne decyzje? A może po prostu Twoja energia gdzieś się rozprasza? Odczuwasz znużenie? Napięcie w ciele? Niepokój? Natłok myśli? Osłabienie? Masz kłopoty z zasypianiem i koncentracją?

Przyjdź na Hipnorelaks, jeśli masz otwartość na nowe doświadczenia i chcesz odnaleźć wewnętrzne źródło swojej życiowej energii poprzez świadome oczyszczenie umysłu i długoterminową koncentrację na tym co Cię wzmacnia. Daj sobie szansę, by wrócić do równowagi i poczuj moc przepływu 🔄

Cykliczna regeneracja zasobów osobistej energii pozwala na realizację Twojego potencjału w świecie. Eliminuje hamulce i blokady. Energia podąża za uwagą. Jeśli wybierasz się w tym samy kierunku➡➡➡ chcesz lepiej zadbać o siebie, to sesja relaksu w transie może być rozwiązaniem dla ciebie. Zapraszamy do Akademii Meli-Melo przy ul. Siemiradzkiego 17/1 w Krakowie.

🔴Ilość miejsc ograniczona, a ze względu na duże zainteresowanie ostatnią sesją Hipnorelaksu obowiązują zapisy mailowe, a przedpłata na konto potwierdza rezerwację miejsca – szczegóły poniżej ⬇

🔵 Cel sesji:
Głęboki relaks, oczyszczenie ciała i umysłu oraz regeneracja energetyczna. Praca nad uzyskaniem stabilnej, wewnętrznej motywacji dla codziennych działań i równowagi w życiu, relacjach z samym sobą i innymi ludźmi.

🔵 Efekty sesji:
Trans to stan. Hipnoza to metoda wprowadzania mózgu w ten stan. Doskonałe skupienie umożliwia powrót do wewnętrznego źródła energii życiowej, a trans to właśnie stan doskonałego skupienia.
Sesja może uaktywnić Twoją wewnętrzną moc i motywację do działania – wzmocnić konsekwencję, zaufanie do siebie, do własnych decyzji. Dodatkowo może zredukować niepokój, poprawić jakość snu i nastrój.
Efekty będą się utrzymywać od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od Twoje motywacji do rozwijania emocjonalnej inteligencji i Twojej podatności na hipnozę.

🔵 Co będziemy robić?
W trakcie sesji leżymy swobodnie na matach i podążając za głosem prowadzącej, najpierw, relaksujemy ciało, stopniowo wyciszając myśli i zatrzymując dialog wewnętrzny skupiamy się na pracy z energią. Następnie wchodzimy w trans, by osiągnąć szczególne skupienie na celu sesji, odbyć wyprawę w głąb siebie – do własnego wewnętrznego świata i doświadczyć wzmacniającego potencjału wyjątkowego stanu jakim jest transu.

🔵 Dlaczego hipnoza?
Trans jako naturalny stan ludzkiego mózgu można porównać do pokoju, w którym widać tylko jedną płonącą świecę. Patrzysz i widzisz tylko płomień. Tak jak Twój wzrok koncentruje się wyłącznie na płomieniu, tak mózg w transie koncentruje się wyłącznie na przekazywanych mu sugestiach. To wyjątkowe skupienie jest możliwe tylko, gdy w mózgu dominują fale THETA*. Natomiast właściwa sformułowana treść indukcji hipnotycznych, czyli sugestii opracowanych przez osobę prowadzącą sesję, oferuje możliwość praktyki na poziomie ciała (zdrowie fizyczne), świadomości (historia osobista, zachowania, związki, relacje) i podświadomości (treści nieświadome – np. przekonania o własnych ograniczeniach i możliwościach, traumy, lęki, fobie, niepokoje, wzorce z dzieciństwa itd.)

🔴 Zapisy i Wpłaty
Udział w sesji: 40 PLN / osoba
Ze względu na komfort uczestników ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod mailem: wdobrostanie@gmail.com Rezerwację potwierdza dokonana przedpłata na konto:
GISGRAPH Emilia Skłucka
Nr. konta: 06 2490 0005 0000 4530 1346 9006

💎 Prowadząca
Patrycja Musiał – hipnozę wykorzystuje z powodzeniem w swojej pracy coachingowej, jej zasady i możliwości zgłębia od dwóch lat, szkoli się w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza, korzysta z metod Miltona Ericksona i najnowszych badań nad relacjami naszego ciała z świadomym i nieświadomym umysłem. Prowadząca jest certyfikowanym Coachem i pracuje zgodnie z etycznymi standardami European Mentoring Coaching Council.

* “Fale theta są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas medytacji, transu, hipnozy, intensywnego marzenia, intensywnych emocji. Świadomość przy tej częstotliwości pozwala na kontrolowanie bólu fizycznego, a w skrajnych przypadkach nawet krwawienia. Dla tej częstości tok myśli staje się niespójny i zanikają związki logiczne, co wyraźnie widać na przykładzie myślenia w czasie marzeń sennych. “
Żródło: Wikipedia.pl

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 14 =