Kolejny, tym razem dwudniowy, cykl warsztatów z tribal fusion bellydance.

Bardziej dynamicznie i wysiłkowo.

Każdego dnia poznamy inne sekwencje, które w całości utworzą „soczystą” kombinację płynnie przenikających się ruchów.
Każdego dnia poszukamy innych impulsów, które obudzą przepływ energii w naszych ciałach i udrożnią je, pozwalając na świadomy, głęboki i swobodny ruch.

Postaramy się być uważni, by oddech, melodia i rytm, wraz z wrażliwością różnych sfer naszego ciała, rodziły impulsy promieniujące w różnych kierunkach i tworzyły zawieszony w przestrzeni rysunek naszego tańca.

Przygotujemy się do tego różnymi ćwiczeniami, stymulującymi nasze mięśnie i stawy, ale i oddech i wyobraźnię.

– wtorek, 16.10.18, godz. 19:30 – 20:30 
Skupimy się na świadomym i skutecznym operowaniu energią i dynamiką przed zmianami kierunków i wchodzeniem w obroty, w ich trakcie, jak i po nich, by płynnie harmonijnie kontynuować swój taniec. Ponownie wykorzystamy zmienność muzyki, by kombinacje służyły nam dla kształtowania nowych zakresów ruchowych, nie tylko w choreo, ale także w improwizacji.

– środa, 17.10.18, godz. 19:45 – 21:00 
Poznamy kolejne kombinacje, nieustająco monitorując przepływy energii i impulsy. Postaramy się w tańcu nie tylko odczuwać przepływ energii, ale także dzielić ją i skłaniać do utrzymywania w swobodnym i niezależnym ruchu, rożne partie naszego ciała.
Kombinacje wzbogacimy o przemieszczanie się z zachowaniem świadomości przepływów. Uczynimy z nich źródło i motywację naszego ruchu, by potem zapętlać je w fale i nie „gubić” ich w naszych ciałach podczas równoczesnego przemieszczania się.

Cykl ten polecamy osobom tańczącym, by użyli swojej techniki do tanecznych interpretacji, jak również tym, którzy nie mają doświadczenia, by przez otwarcie wyobraźni i motoryki, spróbowali poznać lepiej swoje ciała i drzemiące w nich potencjały, a przez to przybliżyli się do różnorodności jaką niesie w sobie styl tribal fusion bellydance.

CENNIK:
Pojedyncze wejście pon – sob.: 30 pln
Karnet na 2 spotkania: 50 pln
Posiadacze kart Multisport Plus i OK System oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 17 =