Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Aga Korczyńska

34_medium

Praktykuję jogę od 2003 roku i obserwuję jej działanie na sobie od 14 lat. Wiele lat intensywnej i superwizowanej praktyki jogi Iyengara potwierdzonej dyplomem, staż, uczenie, praca asystenta klas terapeutycznych, usystematyzowały moją dotychczasową wiedzę i praktykę i głęboko wpłynęły na sposób mojej pracy na sali jako nauczyciela jogi. Jestem nim od 12 lat.

W 2011 mój styl praktyki uległ zmianie. Podjęłam decyzję zmiany praktyki jogi w przekazie i metodzie B. K. S. Iyengara na rzecz praktyki Ashtangi. Potrzebowałam bardziej dynamicznego i plastycznego narzędzia w pracy nad własną psychiką i ciałem. Ponieważ Ashtanga działa od wewnątrz i jest techniką bardziej intuicyjną od tej, która ukształtowała mnie jako nauczyciela, odczułam konieczność odstawienia metody ustawień zewnętrznych dla pracy z własnym wnętrzem.
. Ashtanga daje mi siłę do przekraczania własnych, ograniczających działanie uwarunkowań i nawyków. Utrzymując wielki szacunek dla moich iyengarowskich nauczycieli i czując wielką wdzięczność za ogrom pracy, którą wykonali, by przygotować mnie solidnie do zawodu nauczyciela jogi, poświęcam teraz całą swoją uwagę i serce poznawaniu tradycyjnej Ashtangi.

Od kilku lat jestem uczniem Maxa Czenszaka, nauczyciela autoryzowanego przez KPYAYI, oddanego tradycyjnemu sposobowi przekazywania Ashtangi.

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance