Pełni jeszcze letniej energii ruszamy wraz z początkiem września z nowym kursem tańca brzucha.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM BRZUCHA, A DO KONTYNUACJI, TYCH KTÓRZY CHCĄ PODSTAWY UTRWALIĆ, POPRACOWAĆ NAD JAKOŚCIĄ ORAZ INTERPRETACJĄ PODSTAWOWYCH RUCHÓW I FIGUR.

SKUPIMY SIĘ NA POSTAWIE, ODDECHU, PODSTAWOWYCH FIGURACH i KROKACH oraz UMIEJĘTNOŚCIACH RUCHOWYCH, NIEZBĘDNYCH w TAŃCU ORIENTALNYM. BĘDZIEMY JE STOPNIOWO WYGŁADZAĆ i SKŁADAĆ w MAŁE KOMBINACJE.
NA NASZYCH ZAJĘCIACH NIE TYLKO NAUCZYSZ SIĘ TAŃCZYĆ (docelowo),  ALE SKORYGUJESZ EWENTUALNE WADY POSTAWY, NIEPRAWIDŁOWE NAWYKI ODDECHOWE I POSTURALNE ORAZ KOPMENSACJE OGRANICZAJĄCE CIAŁO.
TO JEDYNA DROGA, BY MÓC OTWORZYĆ SIĘ NA TANIEC, RUCH I DŹWIĘK, PO CZYM UCZYNIĆ GO PRZEŻYCIEM DLA SAMYCH SIEBIE i DLA POTENCJALNYCH OBSERWATORÓW NASZEGO DOZNANIA.

Taniec orientalny (brzucha) jest pełen zmysłowych i dynamicznych ruchów, a świadome i rozluźnione ciało tancerki ilustruje dźwięki muzyki w naturalny i niewymuszony sposób. Jeśli chcecie wyruszyć na spotkanie ze swoim ciałem i jego zmysłowym potencjałem w akompaniamencie orientalnych rytmów i melodii… TO TE ZAJĘCIA SPEŁNIĄ WASZE OCZEKIWANIA I MARZENIA…

Jeśli chcecie choreografii i pospiesznego podążania za ruchami nauczyciela bez uprzedniego uświadomienia sobie ciała o oddechu.. moje zajęcia mogą być rozczarowujące i mozolne, ale tym bardziej je Wam polecam…

Nie zabraknie ćwiczeń na koordynacje, izolacje, będziemy też uczyć obrotów, zadbamy o elegancję i wdzięk w prowadzeniu rąk, głowy i wzroku.
Wszystko to, by tańczyć z boską emanacją, prawidłową motoryką, luźną twarzą i świadomym ciałem, oswajając arabskie rytmy i gatunki muzyczne.

Cykl zaprojektowany jako całość 12 zajęć, wskazana systematyczność.

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i bezkosztowej z nich rezygnacji. Dziękujemy – https://meli-melo.pl/regulamin.htm

CENNIK:
Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce
Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c
20% zniżki dla studentów 😊

Kurs dostępny na OK system i na podstawie karnetów Meli-Melo

Zajęcia nie są dostępne na karty MULTIsport

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − jeden =