STYCZNIOWA PROMKA! JOGA NA MACIE ZA PÓŁ CENY! 🤑

 

Nowy rok, nowa Ty?
Nowa Ty, która weekendowy poranek zaczyna od medytacji o wschodzie słońca i dwugodzinnej praktyce jogi?

Uważamy, że zmiany lepiej wprowadzać stopniowo, dlatego zacznijmy od czegoś mniej drastycznego. Zapraszamy na matę – „Jogę na Dobry Dzień” w sobotę o znośnie porannej godzinie, czyli o 10:30.

 
Poranna praktyka rozrusza zastane ciało po całej nocy, zmieni jakość oddechu, uspokoi i przygotuje na wszystko co może się zdarzyć tego dnia. Napełni Cię pozytywnymi intencjami i naturalnie pobudzi metabolizm.
 
Jest to też świetna okazja, żeby zaprosić przyjaciółkę, z którą trudno Ci się złapać i zaraz po zajęciach skoczyć na kawę! ☕🍰
 
PONADTO W STYCZNIU TYLKO ZA PÓŁ CENY! 🤑
Dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy u nas zajęć na macie w styczniu aż -50%! Dla osób bez aktywnego karnetu na matę, pojedyncze wejście to tylko 20 PLN. Można również wejść z OK System.
 

JAKA JOGA? 🧘‍♀️
Praktyka jest prowadzona w stylu vinyasy.
 
KTO PROWADZI? 🙋🏼‍♀️
Zajęcia prowadzi Klaudia Wcisło, aka downside.up.yogi.
Instruktorka jogi, aerial jogi oraz magister dietetyki. Kobieta zewsząd otoczona „zdrowym trybem życia”, choć nie zawsze tak było. Na własnej skórze przekonała się jak ogromny wpływ na jakość życia mają zdrowe odżywianie się i aktywność fizyczna. Teraz cieszy się, że może pomagać innym przejść przez tę trudną drogę. Mówi, że jej misją jest sprawianie, że ludzie czują się dobrze ze sobą i w swoim ciele.
 
KIEDY? 📅
W soboty o 10:30. Zajęcia trwają godzinę.
 
DLA KOGO? 👫
Dla każdego bez wyjątku, bez względu na doświadczenie lub jego brak!
Jeżeli masz obawy lub jakiekolwiek dolegliwości, kontuzje, choroby poinformuj o tym nauczyciela przed zajęciami.
 
ZAPISY: 📨
Konieczna jest rezerwacja miejsc na zajęcia. Możesz to zrobić poprzez wiadomość jakąkolwiek drogą: na FB, IG, SMS, e-mail lub osobiście na recepcji studia.
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − dwa =