JOGA NIDRA – SESJA POGŁĘBIONEJ MEDYTACJI ŚWIADOMOŚCI CIAŁA

Co da Ci sesja:
– wejście w ciało i odkrywanie wiedzy płynącej z podświadomości i nadświadomości
– uwalnianie negatywnych przekonań
– uruchomienie kreatywności
– poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego
– uzdrowienie blokad
– najgłębszy znany relaks

Dlaczego JOGA NIDRA jest czymś więcej niż relaks ?

Ciało fizyczne jest jedynym prawdziwym łącznikiem i źródłem wszelkiej wiedzy. O nas samych i wszechświecie. To w ciele znajdują się wszystkie odpowiedzi, gdyż tam powstają wszystkie pytania.
Najczęściej wiedzy i odpowiedzi szukamy na zewnątrz podczas gdy to wszystko znajduje się wewnątrz nas, a my jedynie powinniśmy znaleźć metodę kontaktu z tym źródłem. Czyli słuchać ciała. Joga snu jest najlepszą znaną metodą na harmonijne i zrównoważone słuchanie ciała we własnym tempie. Przyjmowanie tylu informacji na ile jesteśmy gotowi w tym właśnie czasie swego życia.
Dostęp do źrodła wszechwiedzy jest w naszym ciele. Znajdziemy tam nie tylko odpowiedzi, ale i przyczyny oraz skutki wszystkiego co się zdarzyło i co się jeszcze wydarzy. Na poziomie fizycznym mogą to być choroby, których znaki i syndromy poprowadzą nas delikatnie do rozwiązania problemów z poziomu psychicznego. Ciało powie nam też o jego potrzebach wyższych, o drodze którą przybyło i o celu który obrała dusza w tej wędrówce. Jedynie poprzez ciało jesteśmy w stanie odnaleźć to wszystko czego szukamy. Dlatego życie w ciele ma sens.
Poprzez jogę nidre docieramy do źródła wiedzy. Stajemy się własnymi nauczycielami. Nie potrzebujemy już guru. Sami jesteśmy dla siebie źródłem tego co nam służy.

Joga nidra na poziomie psychofizycznym daje ukojenie emocji, zrozumienie swojej natury, wycisza i uspokaja ciało i umysł. Twoje myśli stają się jasne i klarowne. Twoje działanie staje się skuteczne, spokojne i pozbawione wysiłku. Twój umysł zaczyna odkrywać proste możliwości rozwoju i korzysta z nich nieustannie.

Na poziomie fizycznym przewlekłe bóle ustępują z dnia na dzień bez żadnej medycyny, ciało odzyskuje wolną energię przytrzymywaną przez Ciebie w mięśniach przez stres. Ta energia uwalnia pokłady twórcze, spontaniczną radość i głębokie zrozumienie siebie i drugiego człowieka. Twoje relacje z ludźmi nabierają kolorów, stają się bliższe i prawdziwe. Te które Ci nie służą same się wyciszają i przestają zajmować Twoje zdrowie, myśli i czas.

Dlaczego Joga Nidra jest dla Ciebie?

Jesteś duszą, która posiada ciało aby się uczyć, przeżywać i płynąć przez życia i światy. Ciało jest pojazdem, który wymaga troski i zaufania. Wtedy służy Ci nie tylko fizycznie, ale prowadzi Cię do głębszego JA do kontaktu z duszą i wszechwiedzą. Nie potrzebujesz niczego więcej.

Zapraszam Cię do głębokiej medytacji świadomości ciała, poprzez które skontaktujesz się z podświadomością i wyższą świadomością i w ten sposób zaczniesz poznawać nieznane, zapomniane przez Twój umysł miejsca. Miejsca Twojej mocy i kreatywności.

UWAGA!
Joga Nidra, którą proponuję przynosi same korzyści ale nie działa na każdego. To głęboki proces, przeznaczony dla osób, które przejęły odpowiedzialność za własne życie. Które chcą i mają otwartość na to co się wydarzy podczas sesji. Osoby, które są nastawione na zewnętrzne metody uzdrowicielskie, upatrują winy własnych niepowodzeń i porażek w świecie zewnętrznym, szukają autorytetów na zewnątrz i nie wierzą we własne możliwości nie znajdą tu niczego dla siebie.

ZAPISY:
info@meli-melo.pl lub FB Akademia Meli-Melo / MoniYoga

BILETY:
– 45 zł / pojedyncza sesja
– 40 zł / osoba – dla par (wszelakich) i rodziców samotnie wychowujących dzieci

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 50% kwoty, po wcześniejszym otrzymaniu potwierdzenia, że miejsca jeszcze są, na konto:

Meli-Melo Joanna Skóra
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

TERMIN:
– ostatnie piątki miesiąca, godzina 20:45 – 22:15

Prowadzi:
Monika Tryboń / MoniYoga

 

 

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 9 =