Na sam koniec tygodnia Akademia Meli-Melo proponuje Wam odprężającą i wyciszającą Jogę przy świecach z Olgą Łopatiną.

– piątki, godz. 17:45 – 19:00

Łagodna i miękka sesja Hatha Jogi pozwoli Wam w rytmie wyznaczanym przez wasz oddech pozbyć się napięć z ciała, rozciągnąć i wzmocnić mięśnie, otworzyć biodra i klatkę piersiową, poprawić postawę i kondycją całego ciała. Wyjątkowa atmosfera stworzona przez palące się na sali świece i łagodną muzykę ułatwi odprężenie, wyciszenie umysłu, poprawę uważności i koncentracji.

Hatha Joga pozwoli Wam tez popracować nad kondycję Waszego kręgosłupa i pozbyć się związanych z tym dolegliwości. Będziemy wykorzystywać bogactwo jogicznych asan do wzmacniania mięśni odpowiadających za prawidłową postawę, będziemy rozluźniać spięte barki i szyję, rozciągać mięśnie znajdujące się przy kręgosłupie, wprowadzać zdrowe nawyki do funkcjonowania w codziennym życiu.

Nie zabraknie też dynamicznych sekwencji, które pomogą wrócić do dobrej formy, przyspieszyć tętno i poprawić pracę serca… a także końcowego relaksu przy wyciszającej muzyce.

Jeżeli zastanawiasz się, czy joga jest dla Ciebie, czy odnajdziesz się na takich zajęciach, jak będziesz się po nich czuć, czy nie będą za bardzo wymagające lub wręcz odwrotnie – za łagodne, przyjdź i sprawdź to już w ten piątek.

Zapraszamy szczególnie osoby początkujące oraz te, które miały przerwę i chciałyby wrócić do regularnej praktyki. Jednakże, jeżeli jesteś już praktykującym joginem, a pasuje Ci ta godzina i chcesz poznać Olgę i jej styl prowadzenia zajęć, przyjdź, nie będziesz się nudził – ta łagodna praktyka również osoby bardziej zaawansowane potrafi rozwinąć – sprawdzone na własnej skórze 😉

 

Olga Łopatina o sobie:

Mam na imię Olga, z zawodu jestem psychologiem dziecięcym i ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą zaczęłam ok.10 lat temu na zajęciach Asztanga Viniasa Jogi. Zafascynowała mnie w jodze możliwość rozwoju swojego ciała i podtrzymywania go w dobrej formie, ale po jakimś czasie zauważyłam ze joga wpływa dobrze nie tylko na moje zdrowie i samopoczucie, ale daje mi dużo świadomości i sił, które mogę przykładać do wszystkich obszarów swojego życia. Ćwiczyłam z pasją i po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że chciałabym czegoś więcej – chciałabym dzielić się bogactwem jogi z tymi, którzy tego potrzebują. Zdecydowałam się na kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy i otrzymałam dyplom „instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga”.

Na swoich zajęciach zwracam dużą uwagę na zdrowe, „nie sportowe” wykonywanie asan, staram się dokładnie tłumaczyć wszystkie wykonywane pozycje, rozwijać świadomość ciała i odprężać go. Zdaję sobie sprawę z tego że współczesny człowiek ma w życiu dużo stresu i staram się prowadzić praktykę w taki sposób, żeby po zajęciach każdy wyszedł z sali zrelaksowany, odprężony i wyciszony.

CENNIK:

– pojedyncze wejście – 30 zł

– karnet na 4 wejścia – 90 zł (miesięczny, do wykorzystania tez na innych zajęciach poza Aerial)

– karnet na 8 wejść – 160 zł (miesięczny, do wykorzystania tez na innych zajęciach poza Aerial)

Użytkownicy kart Multisport Plus, OK. System, Fit Profit oraz karnetów OPEN Meli-Melo – wstęp wolny.

 

Obowiązują zapisy na zajęcia i zasady odwoływania rezerwacji zgodne z naszym regulaminem – https://meli-melo.pl/regulamin/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =