Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Aerial Joga / Stretch / Korektywa

 

Aerial Joga / Stretch / Korektywa - czyli zajęcia z wykorzystaniem hamaka, to połączenie jogi lub stretchingu i innych technik: gimnastyki, tańca, fitnessu i akrobatyki.

 

Hamak to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie. Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią.

 

Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała, jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem.

 

Poprzez możliwość konfrontowania ciała z siłami grawitacji w nietypowych ułożeniach i płaszczyznach, pozwala odkrywać nowe możliwości naszych mięśni i stawów.

 

To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów dzięki łatwości wejścia w pozycje odwrócone. Poza tym daje niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukoić rozbiegane myśli i pogłębić stan relaksu – dla wszystkich poziomów zaawansowania.

 

 

 

Intruktorka: Sara Damm

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance