Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Taniec Brzucha

Staramy się przekazać przekrojową wiedzę i umiejętności związane z tańcem orientalnym.


Poznajemy elementy: tańca egipskiego, tribal fusion, folk, cabaret american style, tunezyjskiego, drum solo i bardziej liryczne interpretacje.


Skupiamy się na postawie i odczuwaniu ciała, oddechu i operowaniem nimi!


Dzięki niewielkim grupom zajęcia te są bardziej kameralne, dyskretne, wewnętrzne a podejście instruktorki do każdej kursantki bardzo zindywidualizowane.... Także zapraszamy na kursy tańca brzucha Kraków


W czasie pobytów na Ibizie napotkałam na taniec orientalny - nieco później mogłam poznawać go dzięki mojej pierwszej nauczycielce Rosalii - moje życie odmieniło się całkowicie. Odnalazłam swoje ciało na nowo a w sobie nieodkryte pokłady kobiecości. Rozbiłam wiele blokad i nauczyłam się cieszyć życiem na nowo. Zbudowałam swoją sylwetkę i jej proporcje. Taniec brzucha z pasji przeistoczył w formę pracy . Nieustająco rozwijam swoje taneczne umiejętności- pracuję nad techniką i świadomością ciała, nad interpretacjami choreograficznymi, ale też nad skutecznymi sposobami ich przekazywania. Chętnie i z pasją prowadzę zajęcia dla mniej i bardziej zaawansowanych . To co najważniejsze: chcę przekazać innym kobietom magiczną siłę tego tańca i jego techniki.By bez względu na to w jakim są miejscu życia, odkryły poprzez taniec orientalny swoje ciało i wnętrze. Poznały na swą zmysłowość, odzyskały kontakt z "zapomnianymi "emocjami oraz samoakceptację. Doświadczam tego wszystkiego nieustająco, pogłębiając moją fascynacje tym niezwykłym i magicznym tańcem.

 

Sara Damm, instruktorka

kursy tańca brzucha kraków

 


Intruktorka: Sara Damm

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance