Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Zdrowy Kręgosłup - Piłki

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób chcących wzmocnić i uelastycznić swoje ciało ale przede wszystkim zalecane są osobom pragnącym poprawić stan swojego kręgosłupa i stawów.

 

Zapraszamy wszystkie kobiety, które mają pracę siedzącą lub wiele godzin spędzają na nogach. Zapraszamy młode mamy oraz wszystkie Panie, które czują, że dla swojego kręgosłupa mogłyby zrobić dużo więcej.


Zajęcia są prowadzone przy użyciu dużych piłek, które umożliwiają odciążenie stawów i bezpieczne wykonanie wszystkich ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Na zajęciach wykonuje się ćwiczenia wzmacniające oraz relaksująco- rozciągające, uaktywnia wszystkie partie ciała.

 

Balansując na piłce, poprawisz równowagę, koordynację ruchową, przy okazji pozbędziesz się problemów z błędnikiem. Próbując zapanować nad toczącą się piłką, mimowolnie napinasz mięśnie głębokie. Siedząc, utrzymujesz prawidłową postawę ciała.

 

Dzięki piłce można zrobić wszystko – od zrzucenia wagi i wzmocnienia mięśni, aż po ich rozciągnięcie i relaksację. Systematyczny trening sprawi, że pozbędziesz się brzuszka i ujędrnisz całe ciało.

 

 

         

                 

Intruktorka: Natalia Garbacik

880 717 069 info@meli-melo.pl
Aerial Joga
Joga
belly dance