Zapraszamy na LIVE transmisje TRENINGÓW z Sarą Damm na FACEBOOKU.

W programie: taniec orientalny, stretching, joga, izolacje i koordynacje, aerial yoga dla posiadających hamak.

Bunkrujemy się, izolujemy, #zostajemywdomu… taki nastał czas, bierzemy to na poważnie i zamykamy się do odwołania.

Ale szukamy też rozwiązań, które pozwolą nam nie tracić całkiem codziennej rutyny, pozostać w równowadze i zachować ciągłość treningów. To ważne dla naszego ciała i naszej głowy 🙂

Dlatego wpływamy na on-linowy przestwór oceanu i zapraszamy Was na wspólne live treningi w zaciszu Waszego domu poprzez platformę FACEBOOK.

Treningi poprowadzi Sara Damm, której precyzyjne instrukcje i przemyślane scenariusze lekcji pozwolą Wam podążać zdrowo i bezpiecznie przez praktykę.

Lekcje zostaną opracowane tak, aby nie wymagały posiadania dużej ilości miejsca i specjalistycznego sprzętu (oprócz lekcji Aerial, do których powieszony hamak jest raczej niezbędny ;)).

Mamy nadzieję, że osłodzi Wam to brak regularnych spotkań w Meli-Melo, a szkole pomoże przetrwać ten trudny ekonomicznie czas, abyście kiedy sytuacja się już uspokoi i będzie bezpiecznie, mieli możliwość powrotu do ulubionego miejsca i ulubionych instruktorów – #wesprzyjmeli #jestesmyrazem #damyrade 🙂

**SZCZEGÓŁY AKCJI**

Zajęcia będą transmitowane w specjalnie do tego celu utworzonych grupach zamkniętych, do których dostęp otrzymają tylko osoby z opłaconym karnetem na dany typ zajęć.

♥ GRAFIK ZAJĘĆ:

 • Taniec brzucha technika – poniedziałek 17:30 – 18:30
 • Stretching – poniedziałek 19:00 – 20:00
 • Tribal Fusion Bellydance – wtorek 18:00 – 19:00
 • Joga – wtorek, 19:30 – 20:30
 • Izolacje i Koordynacje – środa 18:30 – 19:30
 • Taniec Brzucha początkujący – czwartek 17:30 – 18:30
 • Aerial Yoga dla średniozaawansowanych i posiadających hamak – dwa terminy do ustalenia

Są to godziny pojawiania się transmisji LIVE w dedykowanej danym zajęciom zamkniętej grupie. Jeżeli chcecie zachować rutynę i spotkać się wirtualnie z Sarą i grupą w tym samym czasie, właśnie wtedy zapraszamy 🙂

Ale nagrania będą dostępne dla Was przez 4 kolejne tygodnie, co znaczy, że będziecie mogli je odtworzyć i z nich skorzystać w dowolnej, wygodnej dla Was porze i ćwiczyć z nami nawet codziennie! Również, jeżeli straciliście już jakieś LIVEy po dopisaniu się do grupy będziecie mieć dostęp również do nich, więc można nadrobić.

Dużym plusem jest to, że możecie w nieskończoność wracać do tych nagrań, przewijać, zatrzymywać, sprawdzać i doskonalić trudniejsze momenty.

Co tydzień o tej samej godzinie będzie pojawiała się kolejna, nowa lekcja.

 

♥ JESTEŚMY W KONTAKCIE:

W trakcie transmisji możecie zadawać pytania, na które odpowiemy albo na żywo podczas nagrania #naantenie 😉 albo po zakończeniu zajęć.

W każdej chwili możecie też do nas pisać na grupie z pytaniami, wątpliwościami, prośbami. Będziemy się starali odpisywać jak najszybciej.

W grupach będziemy też podrzucać dodatkowe materiały, zdjęcia, inspiracje.

Zachęcamy też do nagrywania własnych krótkich filmów z treningu – możecie poprosić Sarę o feedback czy dobrze wykonujecie dany ruch 🙂

♥ KWESTIE TECHNICZNE:

Potrzebujecie jedynie konta na Facebooku (może być fikcyjne ;))

Zapisujcie się do wybranej grupy mailowo lub przez nasz fanpage @Akademia Meli-Melo, opłacacie karnet, przesyłacie potwierdzenie przelewu i w odpowiedzi wysyłamy Wam link z dostępem do grupy.

♥ CENNIK:

 • jeden kurs, 4 lekcje – 100 zł TANIEC i MATA / 130 zł AERIAL
 • dwa kursy, 2x 4 lekcje – 170 zł TANIEC i MATA
 • karnet open na 4 tygodnie, dostęp do wszystkich grup poza Aerial – 210 zł
 • karnet open na 4 tygodnie plus jedna grupa AERIAL (4 lekcje) – 290 zł

Osoby posiadające aktywne/zawieszone karnety w Meli-Melo zachęcamy do wykorzystania karnetów na lekcjach on-line. Piszcie do nas, przeliczymy wasze karnety na opcje on-line i obliczymy ewentualną dopłatę.

Z przyczyn logistyczno-technicznych nie ma możliwości zapłaty za pojedyncze zajęcia, możliwe są tylko pakiety dostępu miesięczne płatne z góry.

Nie ma też możliwości zapłaty za zajęcia w ramach OK Systemu ani żadnych innych systemów benefitowych.

  ♥ EWENTUALNE WĄTPLIWOŚCI:

Zdajemy sobie sprawę z tego, że lekcja on-line to nie jest ta sama wartość, co kontakt osobisty, ale postaramy się tak przygotować materiał wizualny, abyście bez przeszkód i wątpliwości mogli podążać za instrukcjami i obrazem. Dodatkowo macie możliwość zadawać pytania, prosić o objaśnienia poszczególnych fragmentów, a ponieważ materiał nagrany zostaje do Waszej dyspozycji przez cały miesiąc, zawsze możecie do niego powrócić i uwzględnić w treningu uzyskane korekty.

Dodatkowo w każdej grupie zamieścimy specjalny materiał na temat prawidłowej postawy i motoryki, oraz ważnych aspektów danej techniki, na które trzeba zwrócić uwagę podczas treningu. Będzie to baza wszystkich ćwiczeń. Warto od niego zacząć przygodę z naszymi kursami on-line i wracać do niego z każdym kolejnym treningiem. Potraktujecie go jako esencję tego, co powinno wydarzyć się w ciele podczas ćwiczeń i cel, do którego dążymy.

  ♥ ZAPISY:

info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Napisz do nas, podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę profilu na FB, z którego będziesz korzystać, określ kurs/kursy, w których chcesz wziąć udział w najbliższych 4 tygodniach. Jeżeli masz u nas karnet, z którego chcesz skorzystać – daj znać.

Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:

Meli-Melo

29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

w tytule nazwa profilu FB i rodzaj kursu oraz karnetu.

Następnie wyślij nam potwierdzenie przelewu, aby przyspieszyć dodanie do grupy dedykowanej wykupionemu kursowi.

Pozdrawiamy, zapraszamy i trzymajcie się ZDROWO!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × jeden =