Zachęcamy WAS gorąco do zadbania o prawidłową postawę i motorykę – bez względu na to czy już jesteście aktywni ruchowo czy też nie, tańczycie, jogujecie, ćwiczycie na siłowni lub/i zbyt dużo spędzacie w pozycji siedzącej…. Warto poświęcić czas na osobny trening, pozwalający przywrócić lub ustabilizować prawidłową postawę i motorykę, zadbać o to, by siła równoważyła się z elastycznością, a stawy i struktury miękkie pracowały w prawidłowych i pełnych zakresach.

Proponujemy Wam w każdym tygodniu dwie godziny zajęć o powyższej tematyce:

Poniedziałki – 18:45 – 19:45 – Mobility + Stretch
Środy – 18:30 – 19:30 – Mobility + Izolacje i Koordynacje

Będziemy wykonywać różnorodne ćwiczenia i sekwencje ruchowe z ciężarem własnego ciała. Wykorzystamy w nich przyrządy gimnastyczne (drążki, gumy, klocki). Będziemy poświęcać czas i uwagę na poprawność, oddech, na kształtowanie właściwego, minimalne napięcia mięśniowego, które pozwoli docelowo, na bez wysiłkowe utrzymywanie postawy oraz na kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych i oddechowych. Skupimy się na rozluźnianiu przykurczonych stref ciała i wzmacnianiu osłabionych i nie aktywnych. Zajęcia te są zdecydowanie różnorodne, barwne , zaskakujące , w sporej części autorskie, niejednokrotnie dynamiczne i wymagające zaangażowania.

W poniedziałki pracujemy nad doskonaleniem postawy i motoryki w ruchach mniej złożonych.
W środy mamy więcej ruchów złożonych. Poświęcamy większą uwagę na izolowanie grup mięśniowych zaangażowanych w poszczególne ruchy, od tych które zajmują się stabilizacją postawy w czasie ruchu oraz od tych, które pozostają neutralne. Staramy się też odczuwać coraz to sprawniej poziom zaangażowania i niezaangażowania w/w mięśni. Dzięki temu rozwijamy świadomość ciała i odzyskujemy swobodę ruchu.

Możecie wybrać jedną z powyższych godzin tygodniowo, w dowolnej konfiguracji, choć zachęcamy do najbardziej efektywnego mixu zajęć poniedziałkowych i środowych.
Zajęcia te cieszą się dość dużym zainteresowaniem, zatem zachęcamy kolejne osoby do wspólnej pracy nad prawidłową postawą i motoryką.

CENNIK:
Pojedyncze wejście – 30 pln
Karnet 4 wejście na m-c – 100 pln
Karnet na 8 wejść m-c – 170 pln

Na zajęcia obowiązują zapisy i dostępne są również na OK system.
Bezkosztowa rezygnacja z zarezerwowanych zajęć najpóźniej na 4 h przed zajęciami (dotyczy również Ok system)… szczegóły http://meli-melo.pl/regulamin/

ZAPISY i INFO:
+ 48 880 717 069, info@meli-melo.pl
ul. Siemiradzkiego 17/1
KRAKÓW

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 11 =