Zapraszamy do zapisów na nowy sezon regularnych zajęć Tańca Brzucha z Sarą Damm w Meli-Melo:

  • poniedziałki, 17:30 – Progress Bellydance – technika tańca orientalnego brzucha, poziom OPEN
  • czwartki, 17:30 – GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Zapraszamy wszystkich którzy już tańczą, by uporządkowali swoje ciała w ruchu i tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z tańcem orientalnym w trybie uporządkowanym od samego początku.

W poniedziałki skupimy się na ćwiczeniach przygotowujących i usprawniających nasze ciała do tańca orientalnego. Skorzystamy z precyzyjnie wybranych i dobranych elementów jogi, stretchingu, tańca klasycznego oraz sprytnych ćwiczeń, w tym z różnymi rekwizytami i w nietypowych konfiguracjach. Czasami pojawią się też intensywne rozgrzewki i ćwiczenia izolujące i koordynujące nasze ciała. Poczujemy jak przepływa w nich energia i popracujemy nad impulsami nadającymi dynamiki, jakości i ekspresji ruchowi.
To wszystko po to, by rozluźnić przykurcze, wzmocnić osłabione grupy mięśniowe, przywrócić ciału swobodny oddech, właściwą postawę i motorykę, rozwinąć zakresy ruchu w stawach i wzdłuż kręgosłupa.

Tak przygotowani będziemy poznawać wybrane ruchy/ figury/kombinacje tańca brzucha, oswajając arabskie rytmy i oparte na nich gatunki muzyczne.

W czwartki skupimy się na podstawach i postawie, oddechu, podstawowych figurach i krokach, oraz umiejętnościach ruchowych niezbędnych w tańcu orientalnym. Będziemy je stopniowo wygładzać i łączyć w kombinacje.

Na naszych zajęciach nie tylko nauczysz się tańczyć (docelowo), ale też skorygujesz ewenyualne wady postawy, nieprawidłowe nawyki oddechowe i posturalne, oraz kompensacje ograniczające ciało. To jedyna droga, by móc otworzyć się na taniec, ruch i dźwięk, po czym uczynić go przeżyciem dla samych siebie i dla potencajlnych obserwatorów naszego doznania.

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i bezkosztowej z nich rezygnacji – http://meli-melo.pl/regulamin.htm

CENNIK:
Karnet 8x – 170 pln/1 m-c
Karnet 4x – 100 pln/1 m-c

Pojedyncze wejście – 30 pln
20% zniżki dla studentów 😊

Kurs dostępny na OK System i na podstawie karnetów Meli-Melo.

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × jeden =