Pozostajemy ON-LINE i zaczynamy się tu zadomawiać…
Namawiamy Was więc do dołączenia do naszych wirtualnych treningów – zarówno tych regularnych jak i tematycznych warsztatów, które regularnie Wam serwujemy, aby urozmaicić czas izolacji i pomóc pozostać w dobrej formie fizycznej i psychicznej.

Nasza wirtualna sala ćwiczeń to LIVE transmisje TRENINGÓW z Sarą Damm na FACEBOOKU i zoomie.
W programie: taniec orientalny, stretching, joga, izolacje i koordynacje, aerial yoga dla posiadających hamak oraz pojawiające się cyklicznie tematyczne i rozwojowe warsztaty, skupiające się na pogłębieniu i rozszerzeniu tematów związanych ze ZDROWYM RUCHEM.

W tym sezonie planujemy dołożyć też dwa taneczne projekty orientalne z klasyki Bellydance i Tribal Fusion. O szczegółach poinformujemy niebawem w osobnych wydarzeniach, ale już dziś możemy zdradzić, że będziemy się uczyć nowych choreografii, raz w miesiącu spotykać się na feedbackowe spotkanie „kamerka w kamerkę” ;), a na koniec wspólnie on line zatańczymy i zmontujemy finałowy filmik pamiątkowy… Będzie pięknie 💜

Treningi poprowadzi oczywiście Sara Damm, której precyzyjne instrukcje i przemyślane scenariusze lekcji pozwolą Wam podążać zdrowo i bezpiecznie przez praktykę. DODATKOWO podczas niemtórych warsztatów będziemy też wykorzystywać platformętypu zoom, która umożliwi Wam lepszy kontakt z Sarą, a Sarze przekazanie Wam precyzyjnych feedbacków na temat waszych ćwiczeń.

Lekcje zostaną opracowane tak, aby nie wymagały posiadania dużej ilości miejsca i specjalistycznego sprzętu (oprócz lekcji Aerial, do których powieszony hamak jest raczej niezbędny ;)).

Mamy nadzieję, że osłodzi Wam to brak regularnych spotkań w Meli-Melo, a szkole pomoże przetrwać ten trudny ekonomicznie czas, abyście kiedy sytuacja się już uspokoi i będzie bezpiecznie, mieli możliwość powrotu do ulubionego miejsca i ulubionych instruktorów – #wesprzyjmeli #jestesmyrazem #damyrade 🙂

**SZCZEGÓŁY AKCJI**

Zajęcia będą transmitowane w specjalnie do tego celu utworzonych grupach zamkniętych, do których dostęp otrzymają tylko osoby z opłaconym karnetem na dany typ zajęć.

♥ GRAFIK ZAJĘĆ REGULARNYCH:

– Taniec brzucha technika – poniedziałek 17:30 – 18:30
– Stretching – poniedziałek 19:00 – 20:00
– Tribal Fusion Bellydance – wtorek 18:00 – 19:00
– Joga – wtorek 19:30 – 20:30
– Izolacje i Koordynacje – środa 18:30 – 19:30
– Taniec Brzucha początkujący – czwartek 17:30 – 18:30
– Aerial Yoga Conditioning dla średniozaawansowanych i
posiadających hamak – czwartek, 19:00-20:00

Są to godziny pojawiania się transmisji LIVE w dedykowanej danym zajęciom zamkniętej grupie. Jeżeli chcecie zachować rutynę i spotkać się wirtualnie z Sarą i grupą w tym samym czasie, właśnie wtedy zapraszamy 🙂

Ale nagrania będą dostępne dla Was przez ponad 4 kolejne tygodnie, co znaczy, że będziecie mogli je odtworzyć i z nich skorzystać w dowolnej, wygodnej dla Was porze i ćwiczyć z nami nawet codziennie! Dużym plusem jest to, że możecie w nieskończoność wracać do tych nagrań, przewijać, zatrzymywać, sprawdzać i doskonalić trudniejsze momenty.
Dana grupa „wygasa” dla wszystkich w tym samym czasie, więc jeżeli wykupicie dostęp do niej z opóźnieniem będziecie mieć mniej czasu do wykorzystania, ale dostęp do wszystkich materiałów i zarejestrowanych wcześniej lekcji swobodny.

Co tydzień o tej samej godzinie będzie pojawiała się kolejna, nowa lekcja.

♥ ZAJĘCIA i WARSZTATY MP4:

Wszystkie zakończone kursy (sezony) oraz warsztaty możecie zakupić u nas na własność do dożywotniego wykorzystania 😉 w formacie MP4.
Koszt dla osób, które były w grupie online – dopłata 100 zł od kursu.
Koszt dla osób całkiem nowych – 200 zł/kurs

♥ JESTEŚMY W KONTAKCIE:

W trakcie transmisji możecie zadawać pytania, na które odpowiemy albo na żywo podczas nagrania #naantenie 😉 albo po zakończeniu zajęć.
W każdej chwili możecie też do nas pisać na grupie z pytaniami, wątpliwościami, prośbami. Będziemy się starali odpisywać jak najszybciej.
W grupach będziemy też podrzucać dodatkowe materiały, zdjęcia, inspiracje.
Zachęcamy też do nagrywania własnych krótkich filmów z treningu – możecie poprosić Sarę o feedback czy dobrze wykonujecie dany ruch 🙂

♥ KWESTIE TECHNICZNE:

Potrzebujecie jedynie konta na Facebooku (może być fikcyjne ;))
Zapisujcie się do wybranej grupy mailowo lub przez nasz fanpage @Akademia Meli-Melo, opłacacie karnet, przesyłacie potwierdzenie przelewu i w odpowiedzi wysyłamy Wam link z dostępem do grupy.

♥ CENNIK:

– jeden kurs, 4 lekcje – 100 zł TANIEC i MATA / 130 zł AERIAL
– dwa kursy, 2x 4 lekcje – 170 zł TANIEC i MATA
– karnet open na 4 tygodnie, dostęp do wszystkich grup poza Aerial – 210 zł
– karnet open na 4 tygodnie plus jedna grupa AERIAL (4 lekcje) – 290 zł
Warsztaty płatne osobno.

Osoby posiadające aktywne/zawieszone karnety w Meli-Melo zachęcamy do wykorzystania karnetów na lekcjach on-line. Piszcie do nas, przeliczymy wasze karnety na opcje on-line i obliczymy ewentualną dopłatę.

Z przyczyn logistyczno-technicznych nie ma możliwości zapłaty za pojedyncze zajęcia, możliwe są tylko pakiety dostępu do całych grup/kursów płatne z góry.

Nie ma też możliwości zapłaty za zajęcia w ramach OK Systemu ani żadnych innych systemów benefitowych.

♥ EWENTUALNE WĄTPLIWOŚCI:

Zdajemy sobie sprawę z tego, że lekcja on-line to nie jest ta sama wartość, co kontakt osobisty, ale postaramy się tak przygotować materiał wizualny, abyście bez przeszkód i wątpliwości mogli podążać za instrukcjami i obrazem. Dodatkowo macie możliwość zadawać pytania, prosić o objaśnienia poszczególnych fragmentów, a ponieważ materiał nagrany zostaje do Waszej dyspozycji przez cały miesiąc, zawsze możecie do niego powrócić i uwzględnić w treningu uzyskane korekty.
Dodatkowo w każdej grupie zamieścimy specjalny materiał na temat prawidłowej postawy i motoryki, oraz ważnych aspektów danej techniki, na które trzeba zwrócić uwagę podczas treningu. Będzie to baza wszystkich ćwiczeń. Warto od niego zacząć przygodę z naszymi kursami on-line i wracać do niego z każdym kolejnym treningiem. Potraktujecie go jako esencję tego, co powinno wydarzyć się w ciele podczas ćwiczeń i cel, do którego dążymy.

♥ ZAPISY:

info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Napisz do nas, podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę profilu na FB, z którego będziesz korzystać, określ kurs/kursy, w których chcesz wziąć udział w najbliższych 4 tygodniach. Jeżeli masz u nas karnet, z którego chcesz skorzystać – daj znać.
Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
w tytule nazwa profilu FB i rodzaj kursu oraz karnetu.
Następnie wyślij nam potwierdzenie przelewu, aby przyspieszyć dodanie do grupy dedykowanej wykupionemu kursowi.

Pozdrawiamy, zapraszamy i trzymajcie się ZDROWO!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − trzynaście =