Zatroszcz się o siebie…
Akademia Meli-Melo oddaje Cię w fachowe i troskliwe ręce jednej z najlepszych instruktorek w Krakowie – Ady Pałki.

Zapraszamy na regularne zajęcia z Adą:
PILATES – wtorki i czwartki 18:30
ODDECH – Nirvana Fitness – poniedziałki 20:00
Trening DNA MIEDNICY – czwartki 19:30

PILATES:
„Po 10 sesjach poczujesz różnicę. Po 20 sesjach zobaczysz różnicę, a po 30 sesjach będziesz miał/miała zupełnie nowe ciało.” – Joseph H.Pilates
Pilates różni się od zwykłego fitnessu tym, że nie obciąża organizmu, ale powoli podnosi jego wydolność, dbając o zbalansowany rozwój wszystkich partii mięśni w tym samym czasie.
W czasie treningu wykonywane są serie ćwiczeń w dogodnym dla uczestnika tempie. Ruchy są delikatne, dokładne i uważne.
Uważa się, że Pilates jest najbezpieczniejszym zestawem ćwiczeń minimalizującym niemal do zera niebezpieczeństwo kontuzji. Ten rodzaj ćwiczeń zalecany jest również osobom przechodzącym rehabilitację i borykającymi się z chorobami takimi jak skolioza, osteoporoza, artretyzm, stwardnienie rozsiane, depresja.

ODDECH, czyli Nirvana Fitness:
To program, który poprzez ćwiczenia z zakresu pilatesu i jogi, technologię Theta Wave, Chillout Music i głęboki relaks umożliwia naukę prawidłowego oddechu, detoks dla ciała i umysłu.Bez prawidłowego oddechu nie da się mieć rezultatów ani w pracy umysłowej, twórczej, ani w sporcie, ruchu, bez względu na to, czy uprawiamy go hobbistycznie czy zawodowo.
Będziemy pracować nad dezaktywacją mięśni szyi i grzbietu a aktywowaniem mięśni międzyżebrowych i przepony, otwarciem klatki piersiowej. Oduczymy się “oddychać” karkiem, szyją,
“ściągać łopatki”… Pobudzimy do roboty rozleniwione mięśnie oddechowe, klatkę piersiową, płuca i przeponę.
“Efektem ubocznym” naszych ćwiczeń będzie redukcja stresu, niepokoju, a w dalszym efekcie bezsenności, zaburzeń odżywiania i innych chorób cywilizacyjnych o podłożu nerwowym.

DNO MIEDNICY:
Mięśnie dna miednicy to ostatnio popularny temat. Od ich sprawności zależy komfort ‎naszego życia.
Trening Dna Miednicy to regularne zajęcia, które możesz traktować jako profilaktykę, ale również jako terapię już występujących dolegliwości.
Aby ustrzec się przykrych dolegliwości, takich jak wysiłkowe ‎nietrzymanie moczu, bóle napięciowe, brak stabilizacji kręgosłupa, napięty i odstający ‎brzuch, problemy z trawieniem należy ćwiczyć mięśnie dna miednicy regularnie.
Trening dna miednicy, to zajęcia dzięki którym zapobiegniesz lub pozbędziesz się wielu dolegliwości oraz poczujesz komfort podczas kichania, kaszlu, śmiechu i uprawiania sportu. Uzyskasz większą sprawność ruchową, prostą sylwetkę, lepszą kondycję.

Zapraszamy do zapisów – info@meli-melo.pl / 880 717 069

Cennik:
– pojedyncze wejście – 30 zł
– karnet 4x /msc – 90 zł
– karnet 8x /msc – 160 zł
– karnet OPEN / msc – 200 zł

Regulamin – http://meli-melo.pl/regulamin/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + 14 =