Październik w rozkwicie, urlopy za nami, studenci powróceni, dzieci duże i małe do szkół posłane, wieczory chłodniejsze i dłuższe… zatem… czas powracać/przybywać tłumnie i radośnie na nasze zajęcia z tańca brzucha i tribal fusion. Zapraszamy stałe bywalczynie do kontynuacji, bellydancerki w uśpieniu do reaktywacji, a wszystkie  osoby, które jeszcze nie miały kontakty z tańcem orientalnym, do rozpoczęcia nauki tego niezwykle zmysłowego i kobiecego tańca.

W TYM SEZONIE PLANUJEMY:

–  dla początkujących – taniec brzucha w czwartki o 17:30

–  dla śmielszych początkujących, utrwalających podstawy, szlifujących technikę tańca orientalnego

dla potrzeb własnych lub występów wtorki 19:30 i soboty o 12:00 (poziom open)

–  dla lubiących orient i taniec brzucha w wydaniu współczesnym i fuzyjnym – wtorki o 19:30 i środy 19:45 – technika tańca orientalnego, izolacje i tribal fusion. W ramach tych godzin, co dwa tygodnie, cyklicznie będziemy organizować warsztaty pod hasłem TRIBAL FUSION FLOW o pobudzaniu świadomości ciała i wyobraźni, budowaniu wrażliwości na impuls i dźwięk, po to, by zdobywane na zajęciach umiejętności ruchowe i technikę przetwarzać na taniec.

– dla średniozaawansowanych i bardziej, taniec brzucha w poniedziałki o 17:15. Tu będziemy przenosić  nasz taniec na wyższy level i uczyć się kombinacji oraz choreografii do klasycznej muzyki arabskiej.

–  dla chcących zaprezentować swoje umiejętności taneczne na scenie oraz dla kibicujących Waszej pasji bliskich, na przełomie lutego i marca 2019, zapraszamy na BELLY EVENT III, podsumowanie naszej orientalnie roztańczonej jesieni i zimy. Wszystkich uczestników naszych belly zajęć, którzy chcieliby spróbować scenicznej adrenaliny, zachęcamy do zgłaszania się do występów bezpośrednio  na zajęciach lub mailowo. Dobierzemy wtedy stosowny zestaw zajęć w ramach powyższego grafiku, odpowiedni dla rozwoju tanecznego, przygotowania i poziomu zaawansowania rzecz jasna.

Linki z poprzednich imprez:

https://web.facebook.com/pg/Sara-Damm-Bellydance-Aerial-Yoga-252344254620/photos/?tab=album&album_id=10154339278134621

https://web.facebook.com/pg/Sara-Damm-Bellydance-Aerial-Yoga-252344254620/photos/?tab=album&album_id=10155507056959621

https://www.youtube.com/watch?v=q2cSybPEwwc

https://vimeo.com/232408350

 

WARTO WIEDZIEĆ:

Dla osób, które o tańcu brzucha wiedzą niewiele i chciałyby rozpocząć naukę. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na prawidłową postawę, oddech i odblokowanie motoryki naszego ciała – to jedyna droga by skutecznie uczyć się  tańca. Zatem bez względu na to czy tańczysz dla siebie przy zgaszonym świetle, chcesz konfrontacji scenicznych, jeszcze nie wiesz czy lubisz tańczyć i czy orient Cię oczaruje, sposób, w jaki prowadzone są nasze zajęcia pomoże Ci odzyskać kontakt ze swoim ciałem, poprawi Twoją sylwetkę i koordynację, sprawi, że Twój ruch będzie harmonijny, świadomy  i pełen niewymuszonej gracji.

Więcej o:

– tańcu brzucha https://meli-melo.pl/timetable/event/taniec-brzucha/ ;

– tribal fusion https://meli-melo.pl/timetable/event/tribal-fusion/;

– naszej instruktorce, Sarze: https://meli-melo.pl/team/sara-damm/

 

CENNIK:

Pojedyncze wejście pon – sob.: 30 pln

Karnet na 4 spotkania: 90 pln

Karnet na 8 spotkań: 160 pln

Karnet open: 200

Zniżki  na karnety dla studentów 20%/

Posiadacze kart Multisport Plus i OK System oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.

 

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji – https://meli-melo.pl/regulamin/

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 2 =