Startujemy z nowym cyklem zajęć: STRETCHING – MOBILITY to SPLIT, o pracy nad siłą, mobilizacją i uelastycznianiem naszego ciała, UKIERUNKOWANYM na szpagat podłużny.
Poza ćwiczeniami szpagatowymi, w trakcie naszych spotkań będziemy dokładać, jako uzupełnienie, sekwencje ruchowe poświęcone otwieraniu klatki piersiowej i obręczy barkowej. Dzięki temu podejdziemy kompleksowo do naszych ciał.
 
Zapraszamy tych, co chcą do szpagatu się przybliżyć, wreszcie go osiągnąć, oswoić i ustabilizować lub pogłębić, a dzięki temu wpływać korzystnie na całokształt swojej sprawności i formy.
 
Umiejętność szpagatu można oczywiście potraktować jako wyzwanie, ale też jako źródło wiedzy i umiejętności oraz zestawy ćwiczeń, które pozwolą nam na ożywienie i odblokowanie bioder, wzmocnienie i uaktywnienie CORE, pośladków oraz mięśni nóg – czyli zbawienie dla naszych umęczonych siedzącym trybem życia zginaczy biodrowo-lędźwiowych.
Dodatkowe elementy zadedykowane barkom i klatce piersiowej dopełnią i zharmonizują motorykę całego ciała, wspierając tym samym łatwość utrzymywania prawidłowej postawy.
 
Bądźcie z nami… ze szpagatami 😉 ….. i nie tylko.
 
Start kursu – 10.02.2020
poniedziałki, 18:45 – 19:45
 
Polecam też jako rozwinięcie środowe IZOLACJE, MOBILIZACJE i KOORDYNACJE.
 
Cennik:
Pojedyncze wejście: 30 pln
4 wejscia w miesiącu: 100zł
Zajęcia dostępne na karnety Meli-Melo i system OK.
 
Zapisy:
Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1, Kraków
880 717 069
info@meli-melo.pl
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − czternaście =