OGŁASZAMY NABÓR DO GRUPY TAŃCA BRZUCHA (bellydance/orientaldance) poziom średniozaawansowany.

STARTUJEMY 04.02.19, poniedziałek, godz. 17:30

Będziemy pracować nad techniką, interpretacją, rytmami i układami choreograficznymi, I DLA CHĘTNYCH – SZYKOWAĆ SIĘ DO WYSTĘPU 😀

Projekt potrwa do końca czerwca 2019. Uczestników projektu spragnionych wrażeń scenicznych, zachęcam do wspólnego występu w trakcie imprezy “BELLY EVENT III”, 29.06.19, podsumowującej nasze kilkumiesięczne projekty taneczne i grupy zaawansowanej.

ZATEM:
Jeżeli Wasza postawa jest ustabilizowana, motoryka poprawna, macie bazowe podstawy prowadzenia oddechu i izolowania poszczególnych grup mięśniowych – To doskonały moment, by do nas dołączyć!

Postaramy się połączyć w naszym tańcu swobodę i poprawną motorykę, z emocjami i wyrazistą ekspresją, do których zainspiruje nas ujmująca i poruszająca muzyka.

Zajęcia poprowadzimy tak, by poza opanowaniem choreografii, przyswojeniem jak najlepiej kroków, figur i kombinacji, pojawiła się okazja do zrozumienia i odczucia ich istoty, umiejętności adaptowanie ich do różnej muzyki, instrumentów i rytmów –docelowo kombinacje i choreo staną się pretekstem do rozwinięcia Naszych umiejętności tanecznych.

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować scenicznej adrenaliny, zapraszamy do zgłaszania się do występów bezpośrednio na zajęciach lub mailowo (fp, messenger). Dobierzemy wtedy stosowny zestaw zajęć w ramach naszego grafiku, odpowiedni dla rozwoju tanecznego – tak by chętne osoby, z subtelnymi niedociągnięciami motorycznymi, mogły wyrównać poziom i móc w pełni skorzystać z dobrodziejstw naszego projektu.

CENNIK:
Udział w zajęciach:
Karnet 4wejscia / miesiąc – 90 pln

PROJEKT NIE JEST DOSTĘPNY NA KARTY MULTISPORT
PROJEKT JEST DOSTĘPNY “na” OK SYSTEM.
PROJEKT JEST DOSTĘPNY “na” KARNETY MELI – MELO typu “taniec+mata”

STARTUJEMY 04.02.19, Poniedziałek, godz.:17:30
CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA NAJPÓŹNIEJ do 11.02.2019
PRZYBYWAJCIE LICZNIE 🙂

Termin występu może ulec zmianie w oparciu o uzgodnienia z uczestnikami, w trakcie trwania projektu. Pokazy będą nagrywane i fotografowane.

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i bezkosztowej z nich rezygnacji.

Dziękujemy – http://meli-melo.pl/regulamin.htm

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl;

bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =