Joga Rezydencja

Co miesiąc (lub dwa) zapraszamy do nas na rezydencję innego inspirującego i wyjątkowego nauczyciela, który wnosi do Meli-Melo swoją wyjątkową energię i praktykę. Często są to goście z zagranicy, mieszkający w Krakowie lub odwiedzający nas tylko na chwilę.
Była więc już u nas magiczna joga w rytmie Bali… była dynamiczna praktyka w duchu New Delhi… Do wyboru zaproszonych nauczycieli podchodzimy bardzo uważnie i są to zawsze ludzie z pasją, doświadczeni, świetni jogini, z wyjątkową aurą i charyzmą. Łączy ich uważność i zaangażowanie w prowadzeniu praktyki oraz podejściu do uczniów.

Joga w Meli-Melo najczęściej bazuje na klasycznej Hatha Jodze z elementami Vinyasy i Ashtangi. Czasem wpłata też elementy Yin YOGI. Pracujemy nad płynnością ruchu z oddechem, nad dynamiką, wzmocnieniem ciała i kondycji. Tworzymy zajęcia tak, by odpowiednio pobudzić, rozgrzać, rozciągnąć i wzmocnić nasze ciało, wyostrzyć zmysły, ale również poprzez wzmożona aktywność fizyczną wyciszyć zabiegany umysł. Joga wprowadza lekkość, harmonię i stabilność do naszego życia. Zajęcia prowadzone są  z uważnością, asystą i instruktarzem, w rytmie wyznaczanym przez nasz oddech.

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

Wtorek
-
Sara (open)