NIRVANA Fitness®

poprzez serię funkcjonalnych ćwiczeń z zakresu pilatesu i jogi, nauczy Cię jak prawidłowo oddychać.
PRZYJDŹ i skonfrontuj się ze swoim ODDECHEM.

Zajęcia NIRVANA Fitness® wprowadziłyśmy do Meli-Melo, gdyż od lat obserwujemy, jak wiele osób ma problem z prawidłowym oddechem. Najczęściej wcale nie zdając sobie z tego sprawy.

Siedzący tryb życia, monoskupienie w pracy przez 8-10 godzin dziennie, brak ruchu – to wszystko prowadzi do całkowitego zatracenia prawidłowego wzorca oddychania, a zaburzenie oddechu, to problemy z przemianą materii, snem, kumulacją napięć w ciele, a tym samym pogłębiającym się stresem.

Bez prawidłowego oddechu nie da się mieć rezultatów ani w pracy umysłowej, twórczej, ani w sporcie, ruchu, bez względu na to, czy uprawiamy go hobbistycznie czy zawodowo.

NIRVANA Fitness® da Wam możliwość ćwiczenia sekwencji oddechowych i ruchowych zaprojektowanych tak, by uwzględniały nabyte, cywilizacyjne usterki w oddechu, postawie i motoryce. Oddech napędza ruch, a ruch stymuluje potrzebę właściwego oddechu. Następujące po sobie kolejne poziomy trudności sekwencji samoczynnie wymuszają na naszym organizmie, aby wykonywał je poprawnie.
Regularna praktyka spowoduje, że nowe nawyki oddechowo-ruchowe staną się naturalne i automatycznie wejdą do naszego codziennego funkcjonowania bez konieczności kontroli.

Więc jeżeli:
– masz siedzący tryb życia i wiele godzin spędzasz w pracy
– walczysz ze stresem i jego następstwami
– szukasz zajęć, które odprężą Twoje ciało i umysł
– mimo ćwiczeń czujesz, że oddech się nie poprawia, a ciało nie robi postępów
– brakuje Ci siły i wewnętrznej energii
– jesteś osobą tańczącą i szukasz sposobu na zrytmizowaną koordynację, izolację, planowanie ruchu i oddechu dla jego płynności i ergonomii
… daj szansę NIRVANIE i naszej Adzie!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven − 1 =