Zapraszamy serdecznie na kolejne z cyklu, a pierwsze w NOWYM ROKU, trzymodułowe WARSZTATY AERIAL YOGI – 27 stycznia 2019 (niedziela)

11:00 – 13:00 – ŁOPATKI, CENTRUM, BIODRA – MOBILIZACJA i STABILIZACJA
To wartościowy warsztat o poziomie otwartym, który pozwoli nam zrozumieć/poprawić/ugruntować właściwe ułożenie łopatek, ich rolę w odciążeniu obręczy barkowej i ścisłej kooperacji z mocnym oraz systematycznie wzmacnianym centrum. Skupimy się też na tym jak ważne są: mobilizacja, izolowanie ruchu i odciążanie w stawie biodrowym, a wszystko oczywiście z udziałem naszego nieocenionego HAMAKA. Poznamy ćwiczenia i sekwencje ruchowe, z hamakiem w roli głównej, wraz z gradacją ich poziomu trudności, pozwalające na mobilizację i stabilizację łopatek, stabilizację i wzmocnienie naszego centrum oraz powiększenie zakresów i rozluźnienie naszych stawów biodrowych. Będzie różnorodnie i intensywnie, a nasze hamaki okażą się niezwykle skuteczną pomocą w korygowaniu, wzmacnianiu i rozluźnianiu naszego ciała. Pomogą rozwijać jego świadomość i dostarczą niezwykłych doznań i wrażeń dzięki interakcjom z grawitacją i pozycjom odwróconym.

13:15 – 15:15 – POZYCJE ODWRÓCONE – UGRUNTOWANE i LATAJĄCE
Drugi warsztat polecamy osobom, które miały już kontakt z Aerial Yogą lub ćwiczą od jakiegoś czasu jogę, pilates, mają pewne doświadczenie z pracą ze swoim ciałem (lub/i brały udział w poprzednim warsztacie). Poznamy różne oblicza inwersji , czyli pozycji odwróconych, które pozwolą nam na mobilizację, stabilizację rozluźnianie i otwieranie stawów ramiennych i biodrowych, na prace nad balansem i koordynacją. Będzie to też świetna okazja do usamodzielnienia się lub podejmowania prób w staniu na głowie, rękach i przedramionach. Hamak posłuży nam za odciążenie i asekurację , ale też pomoże aktywować potrzebne do balansu grupy mięśniowe. Nasze poddane wysiłkowi ciała, zdekompresujemy i odprężymy w pozycjach odwróconych wiszących. Zrobimy tez kilka ewolucji powietrznych.

15:15 – 16:00 – przerwa lunchowa w VEGANO CAFE

16:00 – 17:30 – AERIAL ReVITAL – REGENERACJA w HAMAKU z ELEMENTAMI MASAŻU
Warsztat polecany osobom początkującym, jak i uczestnikom poprzedzających modułów w celu regeneracji i odprężenia naszego zmęczonego intensywnym treningiem ciała.
Na tym warsztacie skupimy się na łagodnej praktyce i pozycjach, mających na celu skupienie się na oddechu i przepływie energii, osiągnięcie wewnętrznego balansu, wyciszenie, tonizację i oczywiście relaks w aromatycznym otoczeniu i przy miłej dla ucha i umysłu muzyce.
Będziemy pracować nad delikatnym rozciąganiem i wzmacnianiem, nad równowagą i balansem, odprężymy i rozruszamy kręgosłupy, barki i szyje, podryfujemy i powiesimy w pozycjach oderwanych od podłogi.
Na koniec, podczas wydłużonego relaksu, wprowadzimy elementy masażu na „cztery ręce” 😉

Warsztaty poprowadzi Sara Damm w asyście Asi.

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1. Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie bezzwrotna wpłata całości kwoty do dnia 23.01.2019 /środa/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Zapraszamy do zapisów!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =