Spontaniczne ZAKOŃCZENIE SEZONU Aerial Fest – zapraszamy serdecznie na przedsylwestrowe warsztaty AERIAL YOGI z Sarą Damm!

Nauczymy się WITAĆ SŁOŃCE w HAMAKU i dla urozmaicenia popracujemy z pozycjami latającymi i odwróconymi.

CZEKAMY NA POCZĄTKUJĄCYCH i JUŻ LEKKO OSWOJONYCH z HAMAKIEM!

A oto szczegółowy program:

1. 10:00 – 12:00 – Wprowadzenie do Aerial’a

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z hamakiem /Aerial Jogą/ oraz tych, którzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki. W czasie warsztatu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcje. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża. Wejdziemy w podstawowe pozycje odwrócone i odczujemy ich niecodzienny wpływ na nasze stawy, kręgosłup, krążenie oraz zmysły. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.

2. 12:15 – 14:15 – Bazowe pozycje i ćwiczenia Aerial Yogi

Sesja dedykowana osobom, które posiadają doświadczenie w pracy z ciałem (np. praktyka jogi, pilates, taniec czy fitness), a także tym, którzy już zaczęli przygodę z Aerialem /uczęszczają na zajęcia lub uczestniczyli we wcześniejszych warsztatach/. Będzie to doskonała okazja, by poznać i utrwalić podstawowe pozycje z użyciem hamaka: uziemione, latające, odwrócone. Część z nich zlikwiduje napięcia w naszych ciałach, inne pozwolą na wzmacnianie, stabilizację, mobilizację, rozciąganie oraz izolowanie grup mięśniowych. Oswajając się z poszczególnymi ćwiczeniami, przygotujemy się do dalszych etapów czyli swobodnego łączenia ich kombinacje. Całość ponownie zwieńczymy dryfującym relaksem.

3. 15:00 -17:00 – Aerial Yoga Flow

Trzecią sesję polecamy osobom początkującym, ale oswojonym już z hamakiem /uczęszczającym na zajęcia lub uczestniczącym w poprzedzający ją warsztatach/. W jej trakcie skupimy się nad połączeniem wybranych pozycji i ćwiczeń w dłuższe sekwencje. Postaramy się budować swobodę nie tylko w zmianach ułożeń ciała, ale też w stopniowaniu kontaktu z podłożem: od pełnego, przez częściowy po jego całkowity brak. Wprowadzimy też elementy prostych akrobacji. Ostatnia część zajęć będzie przeznaczona na rozciąganie, wyciszenie i relaksację.

Prowadzi Sara Damm
projektantka mody, stylistka, tancerka, instruktorka sportu i rekreacji. Poszukiwanie świadomości ciała i ruch towarzyszą jej od zawsze. Ukończyła Państwowy Kurs Kwalifikacyjny Instruktora Sportu o specjalizacji taniec orientalny oraz Kurs Intruktora Aerial Jogi u Moniki Łazuk (OMG Yoga- Kolonia, De). Od 10 lat prowadzi zajęcia z tańca orientalnego, tribal fusion bellydance, stretchingu, korektywy, a od kilku także z aerial jogi na wszystkich poziomach zaawansowania. Przez lata występowała scenicznie i sędziowała konkursy taneczne. Do dziś, nieustająco pracuje nad techniką i świadomością ciała, nad nowymi umiejętnościami i interpretacjami choreograficznymi, ale też nad skutecznymi sposobami ich przekazywania.

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie bezzwrotna wpłata całości kwoty do dnia 21.12.2018 /piątek/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Zapraszamy do zapisów!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − czternaście =