AERIAL FEST powraca – czyli weekend z AERIAL YOGĄ w KRAKOWIE.

NIEDZIELA – 12 lipca 2020

Wraz ze stopniowym odmrażaniem społecznych i sportowych aktywności powracamy do WAS z naszymi warsztatami latającej jogi 🙂
Z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych rzecz jasna, dla naszego wspólnego zdrowia i bezpieczeństwa (więcej o tym na końcu).

Jak zwykle przygotowałyśmy
przekrojowy mix tematów, który pomoże wrócić / budować naszą formę, doznawać ekscytujących wrażeń w pozycjach odwróconych oraz zmobilizować miednicę i obręcz barkową.

Zatem przepełnione radością 🙂 i stęsknione za wspólnymi treningami ZAPRASZAMY na AERIAL FEST – YOGA & DANCE FESTIWAL do Akademii MELI-MELO.

PROGRAM:
11:00 – 13:00 – AERIAL CONDITIONING – STRENGHT & CORE – poziom open.

Warsztat adresowany zarówno do osób już ćwiczących jogę w hamaku, jak i tych którzy chcieliby zmierzyć się z tą dyscyplina po raz pierwszy. Wskazane jest za to bycie aktywnym fizyczne na co dzień, bowiem materiał jest dynamiczny i wysiłkowy. Dla tych, którzy z ruchem od dawna nie mieli do czynienia, nasz program będzie oczywiście rozwijający, ale może być wyzwaniem kondycyjnym i siłowym, trzeba mieć tego świadomość i chęć na wysiłek :). Hamaki posłużą nam jako rekwizyty, które wraz z nietypowymi konfrontacjami z grawitacją, pozwolą ciekawie i wielostawowo pracować nad siłą naszego CORE, tym samym nad wzmacnianiem całego ciała. Bardzo serdecznie polecam wielbiącym budowanie siły, tym którzy wzmacniania potrzebują oraz tym, którzy w dotychczasowych poszukiwaniach szukają urozmaicenia.

13:15 – 15:15 – AERIAL YOGA – ODWRÓCONY ŚWIAT – poziom open

To barwny i pełen atrakcji warsztat, nastawiony na praktykowanie pozycji odwróconych w aerial jodze. Poznamy zatem takie pozycje, które pozwolą nam odrobinę się wzmocnić, zmobilizować, wydłużyć, rozciągnąć, zdekompresować. Każdą z pozycji pokażemy w wariancie podstawowym wraz z wariacjami i utrudnieniami, dla bardziej zaawansowanych i „zuchwałych 😊”. Zatem zapraszamy osoby początkujące i bardziej doświadczone w aerialu. Pojawią się też drobne akrobacje, dostosowane do poziomu każdego „FESTOWICZA”. Nic tylko przybyć do nas i dać się odwrócić.

15:15 – 16:00 – przerwa na lunch

16:00 – 18:00 – AERIAL MOBILITY – ELASTYCZNA MIEDNICA I BARKI – poziom open

Warsztat doskonały na zwieńczenie trudów poprzednich zajęć oraz dla osób, które dopiero do nas dołączą, a także chcących rozpocząć przygodę z ruchem czy aerial jogą. Tym razem specjalnie opracowane i wyselekcjonowane pozycje w hamaku, pozwolą nam odzyskać elastyczność i ruchomość miednicy i barków. Bez względu na to czy jesteśmy rozćwiczeni czy zastali od zasiedzenia, nasza miednica i barki zbierają stresy oraz przeciążenia naszego trybu życia, a tym samym wymagają odpowiedniego traktowania – mobilizacji i regeneracji. W naszym programie pojawią się ćwiczenia zarówno intensywne, mocno angażujące, wyważone, jak i odprężające, nastawione na subtelny ruch lub bierność. Ten niezwykły mix pozwoli nam odczuć zmianę w jakości odczuwania miednicy i barków, a dzięki temu wpłyną na poprawę naszej postawy i motoryki.
Warsztat nastawiony na wykorzystanie elementów AERIAL YOGI jako treningu zdrowotnego. Bardzo polecamy.

ZAPRASZAMY do zapisów!

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 8.07.2020 /ŚRODA/ na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Informacje odnośnie zasad sanitarnych:
Bardzo prosimy przybywać nie wcześniej niż 10 min. przed wybranymi warsztatami (musimy mieć czas na zmianę bezkolizyjną grupy i dezynfekcję sprzętu). Po wejściu do lokalu prosimy zapoznać się z wywieszonym regulaminem sanitarnym (można go też znaleźć na naszym fanpage’u jako przypięty post). Po wspólnych przestrzeniach (szatnia, sanitariaty, recepcja) prosimy poruszać się w maseczkach, maseczki ściągamy na sali treningowej.

Do zobaczenia!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − pięć =