Jeżeli myślisz o rozpoczęciu przygody z AERIAL YOGĄ, chciałbyś spróbować, nie wiesz czy ci się spodoba, nie udało ci się zapisać na regularną grupę początkującą, a grupy open i średniozaawansowane, to jeszcze nie twój poziom… lub byłeś już na zajęciach, ale pewne pozycje sprawiają ci jakieś trudności, chciałbyś poświęcić im więcej czasu, lepiej zrozumieć i oswoić, aby iść do przodu…
jedna spędzona w Meli-Melo niedziela z Asią i Klaudią może rozwiązać te dylematy!

Warsztaty AERIAL FEST, które przygotowałyśmy tym razem, pozwolą Ci zmierzyć się z podstawami Aerial Yogi, lub je ugruntować w ciele i głowie (bo często, to głowa jest problemem ;)) Po takim dniu (lub wybranych modułach – doradzimy!) grupy open lub średniozaawansowane (dla zdolniachów) staną przed Tobą otworem, co sprawi, że możliwości zapisów na regularne zajęcia w Meli-Melo zwiększą dla Ciebie swoją dostępność.

Data 7.02.2021, niedziela

PROGRAM:

– 11:00-13:00 Wstęp do AERIAL YOGI
Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z hamakiem /Aerial Jogą/ oraz tych, którzy postawili w niej już pierwsze kroki, ale chcą te podstawy ugruntować i oswoić. W czasie tego modułu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Przejdziemy powoli przez podstawowe pozycje rozgrzewające, wzmacniające, rozciągające i relaksujące. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża i w pozycjach odwróconych. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.

13:15 – 15:15 Wstęp do Aerial Akrobacji
Moduł nieco bardziej dynamiczny i intensywny, ale nadal dla początkujących. Polecamy szczególnie w komplecie z pierwszym modułem (i ostatnim, jako poszerzenie perspektywy ;)) Zaczniemy od ćwiczeń wzmacniających w hamaku, które pomogą nam przygotować nasze ciało do nieco bardziej fikuśnych pozycji i łatwych akrobacji w hamaku, które będą przedmiotem drugiej części tego modułu. Zakończymy sesją Aerial stretchingu, aby nasze ciała pozostały gibkie i elastyczne 🙂 oraz oczywiście dryfującym relaksem.

16:00 – 18:00 Niski hamak i gadżety
Ten tajemniczo brzmiący moduł przybliży nam możliwości pracy z Aerial hamakiem zawieszonym na niższej niż biodra wysokości. Jest to moduł dla wszystkich poziomów zaawansowania. Zaprezentuje inne możliwości hamaka. Zajmiemy się likwidowaniem przykurczów i delikatnym wzmacnianiem osłabionych partii naszego ciała w rytmie oddechu. Wykorzystamy też różne ciekawe gadżety (wałki, gumy, piłki) aby urozmaicić te ćwiczenia i poczuć się trochę jak na placu zabaw 😉 Sesję zakończymy wydłużonym relaksem z elementami masażu i aromaterapii.

CENNIK:
– jeden warsztat 100 zł
– dwa warsztaty 170 zł
– trzy warsztaty 240 zł

Zapisy:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 3.02.2021 /śr/ na konto:
Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Odwołanie rezerwacji później niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach będzie skutkowało obowiązkiem zapłaty całości kwoty za niewykorzystane miejsce (można przysłać zastępstwo).

Dziękujemy!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + osiemnaście =