Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu AERIAL FEST.
Szczególnie serdecznie zapraszamy całkiem początkujących, nawet jeśli nie mieliście jeszcze kontaktu z Aerial Yogą – cały pierwszy moduł jest dla Was, a kolejne przyjazne 🙂

Data 25.10.2020, niedziela

PROGRAM:

– 11:00-13:00 Wstęp do AERIAL YOGI
Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z hamakiem /Aerial Jogą/ oraz tych, którzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki. W czasie warsztatu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Przejdziemy powoli przez podstawowe pozycje rozgrzewające, wzmacniające, rozciągające i relaksujące. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża i w pozycjach odwróconych. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.

– 13:15 – 15:15 Aerial Conditioning
Moduł dynamiczny i intensywny, przeznaczony dla osób mających doświadczenie w hamaku i szukających sposobu na progres lub uczestników pierwszego modułu. Całość zaprojektowana tak, by budować siłę do swobodnego wykonywania powietrznych ewolucji. Skupimy się na rękach, obręczy barkowej oraz mięśniach core. Część ćwiczeń wykorzysta możliwości jakie daje hamak. Zaprezentujemy jednak też ćwiczenia bez wykorzystania sprzętu, by móc ćwiczyć samodzielnie w domu.

– 16:00 – 18:00 Revital Flow – odprężenie, rozciągnięcie,wydłużenie, regeneracja na niskim hamaku
Skupimy się na łagodnych i miękkich ćwiczeniach z udziałem hamaka nisko zawieszonego nad ziemią. Zajmiemy się likwidowaniem przykurczów i delikatnym wzmacnianiem osłabionych partii naszego ciała w rytmie oddechu. Hamaki, grawitacja, oddech i skupienie na subtelnej pracy mięśni, pozwolą na regenerację oraz na jak najdłuższe zachowanie, wypracowanej swobody w naszych ciałach. Warsztat polecany osobom początkującym, jak i uczestnikom poprzedzających modułów w celu regeneracji i odprężenia naszego zmęczonego intensywnym treningiem ciała. Sesję zakończymy wydłużonym relaksem z elementami masażu i aromaterapii.

CENNIK:
– jeden warsztat 100 zł
– dwa warsztaty 170 zł
– trzy warsztaty 240 zł

Zapisy:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 16.09.2020 /śr/ na konto:
Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Dziękujemy – http://meli-melo.pl/regulamin/

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × four =