TYM RAZEM SPOTKAMY SIĘ ON-LINE!

Będzie o tym, jak zdrowo i stylowo kroczyć na co dzień na wysokich obcasach, z wdziękiem i elegancją oraz z rozmachem na okoliczność nieoczekiwana, a spektakularną.

Poznamy ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i koordynacyjne, które pozwolą nam pracować nad właściwą postawą i przybliżą zasady harmonijnego poruszania się w butach na wysokim obcasie. Dowiemy się jak chodzić w szpilkach, układać nasze ciała w pięknych pozach, rozluźnimy nasze biodra, a pracy naszych nóg i rąk nadamy elegancji i swobodnej nonszalancji. Wszystko to bardzo przydatne w życiu codziennym

Przydatne również dla Osób tańczących techniki z zastosowaniem butów na obcasach.

Premiera – piątek, 15.05.2020
GODZ: 18:00 – 19:39

Jeżeli nie możecie być z nami na żywo w tym terminie, nic straconego. Aczkolwiek namawiamy, aby wygospodarować sobie ten czas i być z Sarą live.
Materiał zarejestrowany jako premiera, będzie dla Was dostępny przez tydzień po jej emisji. Będziecie mogli korzystać z niego do woli, wracać do trudniejszych momentów, doskonalić je i przećwiczyć ile trzeba.

Przygotujcie buty na obcasie, najlepiej takie, które lubicie i/lub takie, co dają poczucie dyskomfortu. Przyda się również lustro.

CENA: 40 pln

Zapisy – info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
i wyślij nam potwierdzenie. W odpowiedzi dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem − 4 =