Zapraszamy na DWUCZĘŚCIOWE warsztaty poświęcone ćwiczeniom z najbardziej dostępnym rekwizytem – KRZESŁEM.

CHAIR YOUR GYM… GYM YOUR CHAIR…
Prowadzi – Sara Damm

MODUŁ I – premiera 19.04.2020 (dostępny tydzień)
ROZLUŹNIANIE, MOBILIZACJA I WZMACNIANIE z KRZESŁEM.
Pierwszy moduł, to trzy godziny poświęcone na cały wachlarz ćwiczeń, dzięki którym Wasze ciała mogą pozbyć się napięć, nabyć elastyczności i siły w pełnych zakresach ruchu poszczególnych stawów. Zajmiemy się kompleksowo całym ciałem – od czubków palców u stóp po czubki głów.
Ćwiczenia będą podzielone na tematy. Zaczniemy od rozgrzewki, po czym zajmiemy się naszym „CORE”, stawem biodrowym, klatką piersiową i barkami, szyją i głową oraz stopami i kolanami.
W każdym z tematów zajmiemy się rozluźnianiem, mobilizacją i wzmacnianiem. Pojawią się też sekwencje wielostawowe, angażujące większe obszary ciała, mające charakter cardio, balansu i koordynacji. Zrobimy też kilka pozycji „akrobatycznych” dla chętnych na teraz i jako inspiracje dla tych, którzy będą woleli spróbować ich później.
Dzięki tym warsztatom poznacie ogrom pozycji i sekwencji ruchowych, które będziecie mogli swobodnie łączyć w efektywne treningi – od krótkich mających na celu regenerację i odprężenie, po dłuższe nastawione na podtrzymanie lub rozwój formy, dedykowane poszczególnym partiom ciała lub ogólne… wszystko oczywiście w naszym ulubionym nurcie „zdrowy ruch”, ku chwale prawidłowym wzorcom: posturalnym, ruchowym i oddechowym

Data – 19 kwietnia 2020 (niedziela), godz. 14:00 – 17:00
🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Jeżeli nie możecie być z nami na żywo w tym terminie, nic straconego. Aczkolwiek namawiamy, aby wygospodarować sobie ten czas i być z Sarą live.
Materiał zarejestrowany jako premiera, będzie dla Was dostępny przez tydzień po jej emisji. Będziecie mogli korzystać z niego do woli, wracać do trudniejszych momentów, doskonalić je i przećwiczyć ile trzeba.
Stworzymy wam też możliwość uzyskania feedbacku od Sary w temacie kluczowych pozycji i właściwego ich wykonywania – połączymy się na początku i końcu przez platformę Zoom – wy będziecie widzieć Sarę ona (jeżeli sobie tego życzycie) będzie widzieć i słyszeć Was.

Cena – 90zł

MODUŁ II – premiera 03.05.2020 (dostępna na zawsze;))
PROGRAMY CIWCZEŃ REVITALIZUJĄCYCH CIAŁO
To całkiem nowa formuła warsztatów, w których po raz kolejne główną rolę zagrają krzesła, jako nasz rekwizyt gimnastyczny. Tym razem jednak będzie zupełnie inaczej niż w czasie pierwszej części.
Zaprezentujemy Wam 21 kilkuminutowych programów ćwiczeń zarejestrowanych na filmikach. Filmiki będą podzielone na 7 grup, po 3 w każdej z nich.
Grupy dedykowane są kolejnym dniom tygodnia, a zawarte w nich trzy krótkie sekwencje, trzem różne porom dnia: poranno-przedpołudniowej, popołudniowej i wieczornej. Sekwencje będą się od siebie różnić i być kompleksowym pakietem pomagającym ożywiać po zastoju nasze ciało, od korektywy przez mobilizacje po oddech i koordynacje. Przygotowane scenariusze będzie można wdrożyć jako nawyki do regularnego dbania o swoją postawę i motorykę, nie tylko treningiem, ale też drobnymi nie absorbującymi czasowo i mentalnie ćwiczeniami. Jest to doskonała metoda na nieinwazyjne kształtowanie poprawnych wzorców ruchowych i oddechowych oraz bieżące przeciwdziałania naszemu siedzącemu trybowi życia, w tym poprawę pracy układu krążenia. Będzie to też absolutnie wymagane minimum, dla osób niechętnie podejmujących aktywności i mających problem lub przeciwskazania w mobilizowaniu się do bardziej inwazyjnych form ruchu.
Taki sposób podejścia do ćwiczeń z krzesłem poprawi też naszą koncentrację i nastrój.
Zatem serdecznie zapraszamy.

Data – 3 maja 2020 (niedziela), godz. 14:00
🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Jeżeli nie możecie być z nami na żywo w tym terminie, nic straconego. Aczkolwiek namawiamy, aby wygospodarować sobie ten czas i być z Sarą live.
Stworzymy wam też możliwość uzyskania feedbacku od Sary w temacie kluczowych pozycji i właściwego ich wykonywania – połączymy się przez platformę Zoom.

Cena – 90zł

Zapisy – info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
i wyślij nam potwierdzenie. W odpowiedzi dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + jeden =