Warsztaty szycia torebek

Warsztaty szycia torebek

Cykl warsztatów Kroju i Szycia na maszynie, z młodym projektantem i twórcą marki MustWear Marcinem Wypych.
Cel warsztatów jest prosty – nauczyć się szyć na maszynie lub podszkolić swoje umiejętności; wyjść z własnoręcznie uszytą, w zależności od tematu, torebką, nerką, biodrówką, plecakiem… i kto wie co jeszcze wymyślimy.
Każdy z uczestników warsztatów dostanie wszystkie niezbędne materiały, narzędzia i przybory, oraz przygotowany wcześniej wykrój, a Marcin krok po kroku omówi i pokaże, jak dobrze i najszybciej wyczarować własnoręcznie takie cudo.
Warsztaty adresowane są do osób początkujących lub już trochę szyjących, ale chcących podszkolić swoje umiejętności.
Oprócz uszytej torebki/plecaka, z warsztatów wyniesiecie nowe triki i umiejętności krawieckie, nowe pomysły, inspiracje, a także, dla chętnych, wiedzę jak rozwinąć swoją markę modową.
O PROWADZĄCYM:
Marcin Wypych
Młody projektant torebek i plecaków. Na co dzień rozwija swoją markę Must Wear – Marcin Wypych (nie ma strony WWW), gdzie tworzy, szyje oraz sprzedaje swoje własne produkty.
Jego produkty to dwustronne, wodoodporne oraz wielofunkcyjne plecaki, które zmieniają się w torby za pomocą przepięcia ramiączek, torebki, biodrówki i kopertówki.
Oprócz tego Marcin maluje obrazy i stylizuje sesje mody, jest więc człowiekiem wszechstronnym i ciekawym, od którego wiele można się nauczyć i dowiedzieć. Poza tym jest po prostu fajny, miły i skromny.