A gdyby tak rzucić to wszystko i pojechać… do Wierchomli?

Zapraszamy cię na weekendowy wyjazd z Akademią Meli-Melo. Bierzemy 2 instruktorki, 11 hamaków, dobrą energię i jedziemy w góry! Dołączysz?

 

 

Będzie to czas spokoju, akceptacji i życzliwości. Szansa na odcięcie się od technologii i codziennego zgiełku. Na spróbowanie jogi innej, jogi w powietrzu! Na podróż w głąb siebie i złapanie oddechu. Na wypuszczenie stresu, który się nagromadził głęboko w ciele.

Będzie joga na macie, będzie joga w hamaku, będą relaksujące ćwiczenia oddechowe, które będziesz mogła/mógł stosować po powrocie. Będą medytacje i ceremonia kakao do pełniejszej pracy z własnym wnętrzem. Będzie również czas wolny na korzystanie ze strefy wellness, spacery lub błogie lenistwo i cudowne „nicnierobienie”.  

Gwarantujemy, że wrócisz z oczyszczoną głową i zregenerowanym ciałem!

Medytująca kobieta w lesie
 
KIEDY

23 – 25.06.2023

 

GDZIE: 

***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort
https://www.wierchomla.com.pl/

Klimatyczny hotel spa w środku górskich lasów. Wygodne pokoje i apartamenty z widokiem na las. Na miejscu basen i strefa wellness. Restauracja, która serwuje przepyszne dania regionalne, również w wersji wegetariańskiej.

 

DLA KOGO? 

Dla każdego kto chce spędzić odświeżający weekend z jogą w górach. Dla tych, którzy już praktykują jogę w hamaku i dla tych, którzy chcą tego spróbować po raz pierwszy! Przede wszystkim dla wszystkich, którzy pragną pobyć z naturą, wypuścić stres i odpocząć.
Poziom zajęć będzie dostosowany do poziomu grupy.

 

INWESTYCJA: 

1199

 

CO W CENIE:
  • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych
  • wyżywienia (śniadanie oraz obiadokolacja w formie bufetu) – wegetariańskie i mięsne według wyboru
  • 1 zajęcia na macie – w stylu vinyasa jogi
  • 3 zajęcia aerial jogi
  • 1 warsztat z hamakiem – “Aerial FUN”, czyli jeszcze inne zastosowanie hamaka
  • basen, sauna, jacuzzi
  • wycieczka do Bacówki nad Wierchomlą z niezwykłym widokiem na Tatry
  • ceremonia kakao
  • ćwiczenia oddechowe, prowadzone medytacje
  • zrelaksowanie, spokój w głowie i naładowanie energią na kolejne miesiące.

Cena nie obejmuje dojazdu. Jednakże uczestników pomożemy połączyć tak, by nie było to problemem.

 

Z KIM?
Magdalena Żuber, instruktorka jogi

Magdalena Żuber – założycielka studio świadomego rozwoju ‘Ohana Czuła Przestrzeń‘, trenerka mentalna, terapeutka spa&wellness ze specjalnością masaży ajurwedyjskich i orientalnych, sauna-mistrzyni. Autorka programu Joga 4 Żywiołów (mata, aerial, sup i hot joga), kursu Złap Oddech i MEbook „Moja Joga”. Redaktorka Lifestyle magazynu Odkryj Beskid Sądecki.

W swojej pracy wykorzystuje ćwiczenia oddechowe, medytacje i czucie głębokie mające na celu przywrócenie wewnętrznego balansu, poprawę poczucia własnej wartości i chęci do działania. Jest praktykiem metody Ho’oponopono.

We wszystkim co robi łączy ruch i emocje. Energia i empatia to słowa, które opisują ją najlepiej. Jest pasjonatką życia, podróży, rozwoju osobistego, ale także muzyki, sportów i pracy ze zwierzętami. Serce i pracę ma podzielone na centrum dużego miasta i spokojną małą wieś. Prowadzi zajęcia indywidualne i z grupami. Organizuje także szkolenia, eventy komercyjne, imprezy charytatywne, warsztaty i wyjazdy typu wellness.

Z Meli-Melo związana od samego początku najpierw jako uczestnik zajęć a obecnie od ponad 2 lat jako instruktor i część naszego wspaniałego zespołu.

 

Klaudia Wcisło –  swoją przygodę z aerialem rozpoczęła właśnie w Akademii Meli-Melo. W kawałku materiału wiszącym z sufitu odnalazła swoją największą pasję. Aerial Yogi uczyła się na lekcjach Sary Damm, certyfikat instruktora zdobyła w warszawskiej szkole Fitology. Plątanie pod sufitem w hamaku odkrywała sama inspirując się zajęciami akrobatyki powietrznej na szarfach oraz materiałami dostępnymi w internecie. Wciąż najwięcej frajdy sprawia jej improwizacja w hamaku, która pozwala odkrywać coraz to nowsze pozycje, przejścia lub jej ukochane – dropy.

W Akademii Meli-Melo uczy aerial jogi, akrobacji oraz tańca w powietrzu.

Na swoich zajęciach szczególna uwagę zwraca na połączenie ruchu z oddechem, bycie obecnym tu i teraz oraz wsłuchanie się we własne ciało. Podkreśla, że aktywność fizyczna powinna sprawiać radość. Wie, że siła fizyczna zbudowana podczas sportu przekłada się również na siłę psychiczną. Lubi pomagać odkrywać kobietom jak silnymi istotami są. Uwielbia patrzeć ile emocji i dumy dają im pozycje, które wydawały im się nieosiągalne.

Na własnej skórze przekonała się jak ogromny wpływ na jakość życia mają zdrowe odżywianie się i aktywność fizyczna. Cieszy się, że teraz może pomagać innym przejść przez tę trudną drogę. Mówi, że jej misją jest sprawianie, że ludzie czują się dobrze ze sobą i w swoim ciele.

Klaudia Wcisło, instruktorka aerial jogi

 

PROGRAM:

Piątek:
16.00 – Przyjazd, zakwaterowanie
17.30 – Krąg powitalny, intencja na wyjazd
17.45 – Łagodna Aerial Joga – wprowadzenie do wykorzystania hamaka do praktyki jogi
19.00 – Obiadokolacja
20.30 – Ćwiczenia oddechowe, prowadzona medytacja

Sobota:
8.00 – Poranna joga na macie na rozbudzenie (w stylu vinyasy)
9.30 – Śniadanie
10.30 – Wycieczka do Bacówki nad Wierchomlą – lunch na miejscu
Przestrzeń dla siebie (basen, sauna, książki, spacer, masaż..)
16.00 – Warsztat “Aerial FUN”, czyli jeszcze inne wykorzystanie hamaka
18.00 – Obiadokolacja
20.00 – Delikatna, relaksacyjna Aerial Joga z elementami automasażu
21.00 – Ceremonia Kakao

Niedziela:
8.00 – Dynamiczna i mocniejsza sesja Aerial Jogi
9.30 – Śniadanie
10.30 – Przestrzeń dla siebie
12.00 – Ćwiczenia oddechowe, medytacja
13.00 – Lunch
14.00 – Uściski i pożegnanie

 

REZERWACJA I ZAPISY:
Zapisy odbywają się drogą mailową lub poprzez wiadomość prywatną (na FB, IG lub poprzez SMS).

info@meli-melo.pl
+48 793 943 495

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł do 2 dni od zgłoszenia chęci uczestnictwa na konto:
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940, Joanna Skóra Meli-Melo

Reszta kwoty kosztu wyjazdu powinna zostać uiszczona na 7 dni przed wyjazdem, tj. do 16.06.2023. Zadatek jest gwarancją uczestnictwa i w wypadku odstąpienia uczestnika od udziału pokrywa koszty organizatora. Dlatego nie jest zwracana w wypadku rezygnacji.

Do 14 dni przed datą wyjazdu, tj. 09.06.2023 można odwołać swój przyjazd (przepada tylko zadatek), poniżej 14 dni obowiązuje opłata 50% wartości wyjazdu, a w przypadku odwołania do 7 dni przed wyjazdem, uczestnik pokrywa 100% kosztów opłaty wyjazdu.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × pięć =