Joga to nie tylko relaks. Odpowiednie ćwiczenia zapewniają zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień!

Niestety, najbardziej energetyzujące formy ćwiczeń, czyli sekwencje dynamiczne oraz wygięcia do tyłu w klasycznych wersjach mogą być niewskazane dla osób mających problemy z kręgosłupem. Na warsztatach przekonacie się, że ćwiczenia tego typu, dzięki stopniowemu przygotowaniu ciała i odpowiednim modyfikacjom mogą dawać radość niemal każdemu.

 

W planie warsztatów:

kreatywne i zdrowe sekwencje dynamiczne – doświadcz swojego ciała w ruchu na różne sposoby, od prostych ruchów dynamicznych, ułatwiających wykonanie klasycznych asan, do bardziej skomplikowanych układów ćwiczeń

całościowe wzmacnianie ciała – wzmocnij swoje mięśnie głębokie i stabilizujące, popraw swoją sylwetkę i funkcjonowanie kręgosłupa, nabierz wewnętrznej siły, która przyda się nie tylko na macie. Ćwiczenia wzmacniające będziemy wykonywać w różnych wariantach, dostępnych zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych

bezpieczne przygotowanie do wygięć do tyłu – wygięcia są najbardziej energetyzującą grupą ćwiczeń jogi, poprzez odpowiednie przygotowanie, wzmacnianie i rozciąganie odpowiednich mięśni oraz innowacyjną pracę z oddechem, stają się one dostępne niemal dla wszystkich

 

Prowadzący: Radek Rychlik – absolwent warszawskiego AWF-u oraz studiów neuropsychologicznych. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. W 2002r. założył pierwszą w Polsce szkołę dynamicznych stylów jogi. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi.

 

Zajęcia Radka są dość intensywne, z dużym udziałem ćwiczeń wzmacniających i dynamicznych, lecz jednocześnie prowadzone z naciskiem na bezpieczeństwo i efekty prozdrowotne.

Poważne schorzenia związane z układem ruchu mogą być przeciwwskazaniem do wzięcia udziału w warsztatach – prosimy o kontakt i konsultację.
Poziom zaawansowania w jodze dowolny 🙂

radekrychlik.pl

 

Termin:
Całość, dwa moduły – 9 i 10 lutego 2019
– 9.02, sobota, godz. 13:30 – 15:30
– 10.02, niedziela, godz. 11:00 – 13:00

Cena – 160 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki bezzwrotnej w wysokości 50% kwoty do 1.02.2019, po wcześniejszym upewnieniu się o dostępności miejsc, na konto:
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Zapisy i adres:
Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków
880 717 069 lub info@meli-melo.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − dziewięć =