💜  Sarę wspieramy i się nie poddamy!   💜

Jak zapewne wiecie, nasza koleżanka, współpracownica i mentorka wielu z nas, Sara Damm znalazła się w zeszłym roku w sytuacji bardzo trudnej, wręcz tragicznej – diagnoza „rak płuc”, z towarzyszącym ciężkim zapaleniem płuc… zawirowania z diagnostyką i hospitalizacją związane z tym, że diagnoza dopadła ją za granicą, a stan zdrowia nie pozwalał na powrót do kraju, bezpośrednie zagrożenie życia, OIOM i życie na włosku, kurczące się zasoby finansowe, niemożność działalności zarobkowej żadnej…  To w bardzo dużym skrócie!

Obecnie sytuacja zdrowotna jest już dużo lepsza! Sara walczy jak lwica, choroba jest póki co (oby na stałe!) w odwrocie, siły powoli wracają…
Jednak sytuacja finansowa nadal jest trudna. Potrzeba środków na dalsze leczenie, rehabilitację i codzienne życie, bo mimo iż Sara zadziwia wszystkich tym, jak wspaniale zabrała się na nowo za życie, to pracować jeszcze nie może i jeszcze jakiś czas móc nie będzie.
Chcemy więc ją wspomóc i sprawić, aby nie musiała się dodatkowo stresować i przejmować takimi przyziemnymi rzeczami jak pieniądze na bieżące potrzeby.

💜  Zapraszamy więc na cały dzień wspaniałych warsztatów oraz KIERMASZ Rzeczy Wszelakich!   💜

DATA:

9 czerwca, niedziela,  11:00 – 17:00

PROGRAM:

Duża sala:

 •  11:00 – 12:15 Aerial Yoga Dzień dobry
  Prowadzi Magda Żuber. Energetyczna, ale nie skomplikowana sesja warsztatowa Aerial Yogi, czyli jogi latającej, tej na hamakach – dla wszystkich, tych zupełnie zielonych i tych już ćwiczących. Można potraktować jako przygodę z hamakiem (również tę pierwszą) lub rozgrzewkę przed kolejnymi warsztatami… 

 • 12:30 – 14:00 Szpagaty! – mata + aerial
  Prowadzi Klaudia Wcisło. Niewiele rzeczy było tak bliskie Sarze (nadal jest!), jak szpagaty! Będzie to więc swoisty “Tribute to…”.  Zaczniemy na matach, gdzie przygotujemy nasze ciało do pozycji, a potem przeniesiemy nabyte umiejętności i zakresy na hamaczki!

 • 14:15 – 15:30 Chair dance – taniec z/na krzesłach
  Prowadzi Małgorzata Miksztal. Obudź w sobie kobiecość i zmysłowość. Nauczymy się prostego, ale efektownego układu tanecznego na krześle. Dobra zabawa i endorfiny w pakiecie!
 
 • 15:45 – 17:00 Pilates Matwork
  Prowadzi Gosia Popławska – Warelis. Wszechstronny trening ciała i umysłu, bazujący na oryginalnych ćwiczeniach. Zwiększymy gibkość i sprawność całego ciała, poprawimy postawę ciała, a na koniec wyciszymy układ nerwowy. Może być to pierwsze spotkanie testowe z klasycznym pilatesem, może rozwinięcie i pogłębienie swojej praktyki.

Mała sala:

 • 11:00 – 12:30 Ayurveda – warsztaty w postaci wykładu
  Prowadzi Adriana Tabaka – Sakina. Te warsztaty pozwolą Ci poznać lepiej siebie i Twoją naturę. Dowiesz się jakie elementy natury dominują w Twoim ciele i jak to wpływa na Twoje funkcjonowanie. Rozpoznasz typowe dla siebie dolegliwości. Poznasz także proste sposoby by sobie z nimi poradzić. Przydadzą się gadżety do notowania!!

 • 12:30 – 13:45 Neuro yoga na macie
  Prowadzi Paulina Włodarska. Poznasz formę jogi, która wpływa na nasz układ nerwowy. Popracujesz nad budowaniem świadomości ciała i zwiększaniem zakresów ruchu. Może to pomóc m.in. w poprawie koncentracji, nie tylko podczas praktyki, ale i w codziennym życiu.

 • 14:30 – 17:00 KIERMASZ Rzeczy Wszelakich!
  Robimy wielką wyprzedaż! Możecie podarować na nią swoje fanty – ciuchy, gadżety, elementy wystroju wnętrz, książki, wszystko… (prosimy nam to dostarczyć najpóźniej dzień przed eventem) albo wyszperać coś dla siebie! Będzie super fun! 💜

CENNIK I ZASADY UCZESTNICTWA:

Cały przychód z warsztatów i wyprzedaży przeznaczamy na zbiórkę Sary:
 
 
Koszt uczestnictwa w JEDNYCH WARSZTATACH ustalamy na 60 zł . Jest to kwota minimalna, ale jeżeli ktoś czuje, że chciałby wesprzeć zbiórkę mocniej, albo warsztaty przedstawiają dla niego wyższą wartość, niech się nie krępuje! Wpłacacie ile fabryka dała, zbiórka wytrzyma, lepiej jak jest więcej! 

 • Biletem wstępu na warsztaty będzie wysłanie do nas potwierdzenia wpłaty po wcześniejszej rezerwacji miejsca.
 • Ceny rzeczy na KIERMASZU będą wyceniane osobno i prosimy mieć ze sobą gotówkę!

ZAPISY:

Aby zarezerwować miejsce na wybranym warsztacie należy skontaktować się z nami pisemnie:
👉  SMS: 880 717 069
👉  Mail: info@meli-melo.pl
👉  FB/IG: Akademia Meli-Melo
 
Po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca, blokujemy je dla Ciebie na 24h i czekamy na wysłanie potwierdzenia wpłaty na wyżej wymienioną zbiórkę.
W razie dodatkowych pytań, wątpliwości – pisz śmiało!
Do zobaczenia! 

LET’S SHOW HER LOVE!
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × dwa =