Zapraszamy serdecznie na kolejne z cyklu, drugie już w NOWYM ROKU, trzy-modułowe WARSZTATY AERIAL YOGI.

11:00 – 13:00 – W ODERWANIU OD PODŁOGI ( LET’S FLY TOGETHER)
Warsztat poświęcony najróżniejszym pozycjom, ćwiczeniom i kombinacjom wykonywanym w oderwaniu od podłogi, w tym również odwróconych. W pierwszej części poznamy pojedyncze ćwiczenia lub ich krótkie kombinacje. W drugiej części postaramy się złożyć oswojone wcześniej elementy w kilkunastominutowe flow unoszące nas w powietrzu przez cały czas trwania.
Sesje zakończymy relaksem.
Poziom OPEN dla już coś ćwiczących.

13:15 – 15:15 – W HAMAKACH PO SZPAGATY
Skupimy się na ćwiczeniach mobilizujących, stabilizujących i rozciągających całe grupy tkanek miękkich zaangażowane w czasie wykonywania szpagatu oraz dzięki którym możemy przygotowywać do nich nasze ciała. Będziemy pracować nad powiększeniem zakresu ruchu w naszych stawach. To wszystko z największą uwagą na oddech, precyzję i bezpieczeństwo.
Poznamy też najróżniejsze pozycje z udziałem hamaka, w których szpagat można pogłębiać i w których można go zastosować z częściowym podporem, w oderwaniu od podłoża, tym pozycje odwrócone.

Poziom OPEN
Sesje zakończymy relaksem.

15:15 – 16:00 – przerwa lunchowa w VEGANO CAFE

16:00 – 17:30 – AERIAL ReVITAL – REGENERACJA w HAMAKU z ELEMENTAMI MASAŻU
Warsztat polecany osobom początkującym, jak i uczestnikom poprzedzających modułów w celu regeneracji i odprężenia naszego zmęczonego intensywnym treningiem ciała.
Na tym warsztacie skupimy się na łagodnej praktyce i pozycjach, mających na celu skupienie się na oddechu i przepływie energii, osiągnięcie wewnętrznego balansu, wyciszenie, tonizację i oczywiście relaks w aromatycznym otoczeniu i przy miłej dla ucha i umysłu muzyce.
Będziemy pracować nad delikatnym rozciąganiem i wzmacnianiem, nad równowagą i balansem, odprężymy i rozruszamy kręgosłupy, barki i szyje, podryfujemy i powiesimy w pozycjach oderwanych od podłogi.
Na koniec, podczas wydłużonego relaksu, wprowadzimy elementy masażu na „cztery ręce” 😉

Warsztaty poprowadzi Sara Damm w asyście Asi.

CENNIK:
1 warsztat 100pln
2 warsztaty 170pln
3 warsztaty 240zł

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 20.02.2019 /środa/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Dziękujemy – https://meli-melo.pl/regulamin/

ZAPRASZAMY
DO ZOBACZENIA w HAMAKU 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + dwa =