Dzień Kobiet to wspaniała okazja , by przypomnieć sobie to o czym marzysz, czego pragniesz i jaka jesteś piękna. Docenić kobietę, którą jesteś.
Zapraszamy Cię na spotkanie podczas, którego opowiesz igłą i nitką swoją opowieść. Użyjesz najczulszych słów, by opisać wdzięczność, potraktować siebie łagodnie, obudzić do działania.
Haft , do którego Cię zapraszamy, jest dla każdego, kto szuka nowych ścieżek, chce rozbudzić kreatywność, potrzebuje spokoju i zatrzymania. Ten haft zaprasza do uważności i dziecięcej radości, odkrycia swojego przewodniego ściegu.
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet dedykujemy Wam wszystkim, bez względu na stopnień zaawansowania w hafcie.
Możesz nie umieć przyszyć guzika i czuć się swobodnie na tych warsztatach.
Zapraszamy Cię szczególnie jeśli jesteś poszukująca, zestresowana codziennością, zmęczona, albo w punkcie “nie wiem co dalej”.
Kornelia – Lilu2art przygotowuje specjalne wzory, bardzo kobiecie, proste i radosne, by w ten sposób, każda z nas mogła docenić kobietę w sobie i zrobić sobie święto jakiego jeszcze nie miała.
Podczas warsztatów będziemy uczyć się ściegów, każda z uczestniczek popracuje nad wzorem, który sama wybierze. Wykonana praca będzie mogła zostać wykorzystana jako aplikacja na dowolną rzecz, lub jako obrazek, który będzie przypominać o świetle jaki w  sobie masz (taki bukiet dla samej siebie).
Warsztaty potrwają 3 godziny i gwarantujemy, że będzie to czas doskonałej medytacji.
Warsztaty prowadzi:
Kornelia Machura – Lilu2art – Haftem zajmuję się od 5-ciu lat. Wcześniej nie przeszłoby mi przez głowę, że mogłabym się zająć taką techniką. Te 5 lat pokazuje mi ile jeszcze do odkrycia przeze mnie w tej dziedzinie. Okazuje się też, że haft doskonale uspokaja, wprowadza w stan relaksu i odprężenia. Poza tym doskonale pokazuje osobowość człowieka. Chcesz się przekonać co powie o Tobie? Szukasz nowego sposobu na relaks?
Zapraszam na spotkanie do Akademia Meli-Melo!
Termin – 9 marca 2019, godz. 12:00 – 15:00
Cena – 180 zł (wszystkie potrzebne materiały wliczone)
W ramach warsztatów zapraszamy na małą przerwę kawową z drobnym poczęstunkiem.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy i zaliczka w wysokości 50% kwoty na konto:

29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Meli-Melo

Zapisy:
Akademia Meli-Melo
info@meli-melo.pl
ul. Siemiradzkiego 17/1, Kraków
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + sześć =